Registrovaný léčivý přípravek

Megafyt Třezalkový čaj nálevové sáčky 20x1,5 g

Značka: MEGAFYT

Bylinný čaj Megafyt Třezalka se používá při psychické nepohodě, pocitech úzkosti a strachu. Přípravek je určen pouze pro dospělé.

59

Cena za 100 g: 196,67 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Megafyt Třezalkový čaj nálevové sáčky 20x1,5 g

50146988

Úvod

Tradiční rostlinný léčivý přípravek k úlevě při přechodném psychickém vyčerpání, které se může projevovat jako rozladění, napětí nebo úzkost a strach. Užívání čaje je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Přípravek je určen pro dospělé pacienty. Vzhledem k nedostatku údajů se nedoporučuje v období těhotenství a kojení.

Hlavní vlastnosti:

  • bylinný čaj v nálevových sáčcích
  • používá se při psychickém vyčerpání
  • ulevuje při rozladění, napětí, úzkosti a strachu

Dávkování

Nálevový sáček přelijte ¼ l vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat. Čaj připravujte vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte 1 šálek teplého čaje 2x denně, ráno a večer. K dosažení žádoucího účinku je nutno pokračovat v užívání nejméně 10-14 dní.

Pokud příznaky onemocnění přetrvávají déle než 2 týdny, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle 2 týdny. Užívání třezalky by nemělo být dlouhodobé a bez přestávek.


Složení

Nať třezalky (Hyperici herba).


Upozornění

Při užívání se vyvarujte intenzivního slunečního ozáření či jiného zdroje UV záření. Přípravek může ovlivňovat účinek některých současně podávaných léků užívaných k uklidnění a při depresích. Může snižovat účinky hormonální antikoncepce, warfarinu a dalších léčiv.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.