Megafyt UROLOGICKÁ ČAJOVÁ SMĚS 20x1,5 g

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

O produktu

Tradiční rostlinný léčivý přípravek se užívá jako doplňková léčba při akutních infekčních chorobách močových cest, které se projevují pálením při močení a častým močením. Užívání čaje je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Je vhodný pro dospělé a dospívající od 12 let. Kvůli obsahu kořene lékořice jej nesmí užívat těhotné a kojící ženy.

Dávkování

Nálevový sáček přelijte 1/4 l vroucí vody a nechte 5–10 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Čaj se nesmí vařit, připravujte jej vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Účinek je možno zvýšit přidáním malého množství jedlé sody (na špičku nože do šálku). Užívejte 1 šálek čaje 3-5x denně. Čaj se pije teplý, neslazený.

Pokud se do 7 dní nebudete cítit lépe nebo se Vám přitíží, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle 1 týden. Léčbu je možno opakovat nejvýše 5x do roka.

Složení

1 nálevový sáček (hmotnost 1,5 g) obsahuje: březový list (Betulae folium) 450 mg, medvědicový list (Uvae ursi folium) 450 mg, nať máty peprné (Menthae piperitae herba) 225 mg, jehlicový kořen (Ononidis radix)150 mg, petrželový kořen (Petroselini radix) 150 mg, průtržníková nať (Herniariae herba) 75 mg.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.