Registrovaný léčivý přípravek

Megafyt Žaludeční čajová směs nálevové sáčky 20x1,5 g

Značka: MEGAFYT

Megafyt ŽALUDEČNÍ ČAJOVÁ SMĚS je bylinný léčivý čaj při nechutenství a lehčích problémech s trávením. Pro dospělé a dospívající od 12 let.

Skladem u dodavatele
75

O produktu: Megafyt Žaludeční čajová směs nálevové sáčky 20x1,5 g

50139855

Úvod

Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný při dočasném nechutenství a při mírných trávících obtížích, které provází nadýmání, pocit plnosti a napětí v břiše. Užívání tohoto čaje je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Je vhodný pro dospělé a dospívající od 12 let. Nesmí jej užívat těhotné a kojící ženy.

Hlavní vlastnosti:

  • bylinný čaj v nálevových sáčcích
  • vhodný při přechodném nechutenství a trávicích obtížích
  • pro dospělé a dospívající od 12 let

Dávkování

Nálevový sáček přelijte 1/4 l vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Čaj se nesmí vařit, připravujte jej vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte 1 šálek čaje 3x denně po jídle, čaj se pije teplý, neslazený.

Pokud se do 7 dní nebudete cítit lépe nebo se Vám přitíží, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle 2 týdny.


Složení

1 nálevový sáček (hmotnost 1,5 g) obsahuje: pelyňková nať (Absinthii herba) 300 mg, nať máty peprné (Menthae piperitae herba) 300 mg, řebříčková nať (Millefolii herba) 300 mg, třezalková nať (Hyperici herba) 150 mg, libečkový kořen (Levistici radix) 150 mg, lékořicový kořen (Liquiritiae radix) 150 mg, plod fenyklu obecného sladkého (Foeniculi dulcis fructus) 150 mg.


Upozornění

Přípravek obsahuje třezalkovou nať. Třezalka může ovlivňovat účinek některých současně podávaných léků užívaných k uklidnění a při depresích. Může také snižovat účinky hormonální antikoncepce, warfarinu a dalších léčiv. Při užívání čaje se vyvarujte intenzivního slunečního záření (či jiného zdroje UV záření).

Přípravek může nepříznivě ovlivnit schopnost řídit a obsluhovat stroje. Pokud u Vás dojde k ovlivnění pozornosti, neměl (a) byste vykonávat tyto činnosti.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.