Registrovaný léčivý přípravek

Megafyt Žlučníková čajová směs nálevové sáčky 20x1,5 g

Značka: MEGAFYT

Léčivá bylinná směs Megafyt ŽLUČNÍKOVÁ zmírňuje nechutenství a lehké trávicí obtíže. Pro dospělé a dospívající od 12 let.

69
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Megafyt Žlučníková čajová směs nálevové sáčky 20x1,5 g

50139856

Úvod

Tradiční rostlinný léčivý přípravek při přechodném nechutenství a mírných trávicích obtížích, které provází nadýmání, pocit plnosti a napětí v břiše. Čaj podporuje vylučování žluči. Jeho užívání je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Je vhodný pro dospělé a dospívající od 12 let. Nedoporučuje se v období těhotenství a kojení.

Hlavní vlastnosti:

  • bylinný čaj v nálevových sáčcích
  • vhodný při přechodném nechutenství a trávicích obtížích
  • podporuje vylučování žluči

Dávkování

Nálevový sáček přelijte 1/4 l vroucí vody a nechte 5-10 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Čaj se nesmí vařit, připravujte jej vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte 3x denně po jídle, čaj se pije teplý, neslazený.

Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo se Vám přitíží, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle 2 týdny.


Složení

1 nálevový sáček (hmotnost 1,5 g) obsahuje: nať máty peprné (Menthae piperitae herba) 525 mg, řepíková nať (Agrimoniae herba) 375 mg, jablečníková nať (Marrubii herba) 375 mg, reveňový kořen (Rhei radix) 225 mg.


Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.