Menalind

Žádné produkty

Výrobky z produktové řady MENALIND dodává na český trh společnost Hartmann, přední výrobce pomůcek k péči a ochraně lidského těla. MENALIND jsou výrobky speciálně určené k pravidelné každodenní péči o pokožku celého těla, která je extrémně suchá či atopická. Zároveň také jde o šetrné a vhodné výrobky pro čištění a ochranu kůže u pacientů s inkontinenčními problémy.

Vyberte si z široké nabídky tělových mlék, krémů, olejů či gelů. MENALIND vám pomůže spolehlivě odstranit nečistoty či bakterie, které si na sobě za celý den v práci, ve škole nebo na cestách nastřádáte. Zároveň pokožku výrazně hydratuje a dodává jí potřebné živiny. Tím pomáhá předcházet jejímu vysoušení a udržuje ji pevnou, pružnou a zářící zdravím.

Výrobky MENALIND využijete nejen k prevenci proti suché pokožce, ale také k podpoře její regenerace, pokud došlo k poranění či bolestivému popraskání v důsledku nedostatečné hydratace. Přípravky obsahují vitamíny, minerály a další látky, které kůži posílí.

Menalind Professional olejový sprej, Menalind Professional ochranná pěna a Menalin Professional kožní ochranný krém jsou zdravotnické prostředky.