Biocidní přípravky, repelenty

Menforsan Antiparazitní obojek pro psy odpuzující klíšťata a blechy 57 cm 1 ks

Značka: MENFORSAN
4.2

Menforsan Antiparazitní obojek pro psy můžete použít i u štěňat od prvního měsíce života a březích fen. Tříměsíční ochrana před klíšťaty, blechami a komáry.

99
Ušetříte 41%

Původní cena:  169 Kč  ·  sleva 70 Kč

Nejnižší cena před slevou: 169 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Menforsan Antiparazitní obojek pro psy odpuzující klíšťata a blechy 57 cm 1 ks

50128315

Úvod

Tříměsíční ochrana před obtížnými parazity. Menforsan Antiparazitní obojek pro psy odpuzující klíšťata a blechy 57 cm je netoxický, a proto ho můžete bezpečně použít i u štěňat od prvního měsíce života, březích fen a psů, kteří trpí alergií na běžné insekticidy. Výrobek z kvalitního kaučuku obsahuje extrakt z margósy, čímž poskytuje aktivní ochranu proti různým druhům hmyzu, hlavně blechám, klíšťatům, komárům a vším. Univerzální velikost obojku individuálně nastavíte bezpečnostní přezkou, aby pejsek obojek neztratil. Nebyly zaznamenány žádné nežádoucí účinky či kontraindikace. Obojek je voděodolný.

Hlavní vlastnosti:

  • odpuzuje blechy, klíšťata i komáry
  • vhodný i pro štěňata od 1 měsíce
  • vhodný i pro březí feny
  • univerzální délka 57 cm
  • velikost lze přizpůsobit
  • obojek je voděodolný

Složení

Vysoce kvalitní kaučuk, extrakt z margózy.


Použití

Připněte obojek kolem krku zvířete tak, že necháte mezeru asi na dva prsty. Přebytečný kus odřízněte. Poskytuje ochranu po dobu 90 dní. Po uplynutí této doby je možné obojek vyměnit za nový. Vhodné pro: štěňata od jednoho měsíce věku, březí feny, psy alergické na běžné insekticidy.


Upozornění

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.