Biocidní přípravky, repelenty

Menforsan Repelentní šampon proti hmyzu pro psy 300 ml

Značka: MENFORSAN
5.0
  • Menforsan Repelentní šampon proti hmyzu pro psy 300 ml obsahuje aromatický extrakt citronely, která odpuzuje blechy, klíšťata a nepříjemný hmyz.
285

O produktu: Menforsan Repelentní šampon proti hmyzu pro psy 300 ml

50129896

Úvod

Šampon s vůní citronely, která odpuzuje nepříjemný hmyz a parazity. Menforsan Repelentní šampon proti hmyzu pro psy 300 ml obsahuje aromatický extrakt citronely, která působí na všechny druhy hmyzu, včetně komárů. Při použití šamponu navíc Vašeho čtyřnohého kamaráda zbavíte parazitů, které mohl na procházkách nasbírat. Nejčastěji se to týká blech, klíšťat, štěnic a roztočů. Přípravek je vhodný pro všechna psí plemena.

Hlavní vlastnosti:

  • jemný repelentní šampon
  • odpuzuje blechy, klíšťata a nepříjemný hmyz
  • s aromatickým extraktem z citronely

Složení

Aqua, Sodium Chloride, Sodium Laureth Sulfate, Collagen Amino Acids, Polyquaternium 7, Cocamide DEA, Glycol Distearate, Styrene/Acrylates, Coplymer, Cocamidopropylbetaine, Chloromethylisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citral, Citronellol, Geraniol, Citric Acid, Acid Yellow 23, Food Blue 2, Parfum (limonene).


Použití

Šampon naneste na mokrou srst a masírujte, dokud se nevytvoří pěna. Nechte ji na několik sekund působit a opláchněte. Srst vysušte, a nakonec vyčešte kartáčem. Šampon je díky jemnému složení a vyváženému pH vhodný pro časté použití.


Upozornění

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.