Kosmetika

Dr. Popov Měsíčková mast s peruánským balzámem 50 ml

Značka: DR.POPOV
4.8

Tradiční bylinná mast je vhodná k regeneraci podrážděné pleti, jizev, otlaků, mozolů a zhrublé pokožky.

119
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Dr. Popov Měsíčková mast s peruánským balzámem 50 ml

50029702

Úvod

Měsíčková mast s peruánským balzámem má vynikající ochranné účinky. Nejčastěji se používá k regeneraci pokožky při mozolech, otlacích, striích nebo pooperačních jizvách. Mast je vhodná k péči o suchou a hrubou kůži. Měsíčkovou mast s peruánským balzámem můžete také využít jako masážní prsní mast (i pro děti od tří let) nebo k masáži unavených nohou. Měsíčková mast s peruánským balzámem neobsahuje konzervanty ani umělá barviva.

Síla měsíčku v tradičním masťovém základu

Bylinným základem měsíčkové masti je měsíček lékařský (Calendula officinalis), který pochází ze Středomoří, a v bylinářství se z něj využívá jak celých květů, tak také stonků a listů. V masti je dále obsažen peruánský balzám, který je ceněný pro své vynikající regenerační vlastnosti. Základ masti tvoří neškvařené vepřové sádlo, které se výborně vstřebává a napomáhá dobrému pronikání účinných látek do pokožky. Mast obsahuje také pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. 

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční bylinná mast
  • vynikající ochranné a regenerační účinky
  • péče o mozoly, otlaky, strije a jizvy
  • hodí se k masážím nohou
  • vhodná i pro děti od 3 let

Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, propylenglykol, Peruánský balzám (vysoce ceněný v Jižní Americe), měsíček lékařský, tymián obecný, zlatobýl, kostival, květ černého bezu, pohanka, jerlín japonský.


Použití

Před použitím masti doporučujeme postižené místo omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast naneste v tenké vrstvě na pokožku 2 až 3x denně (nebo dle aktuální potřeby) a jemně ji vtírejte 2 až 3 minuty do kůže.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.