Milupa lp-ringlets 250 g

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Značka: MILUPA
Snídaňové kroužky Milupa lp-ringlets s nízkým obsahem bílkovin jsou určené na řízenou dietní výživu při vrozených poruchách metabolismu, selhání ledvin nebo jater, vyžadujících dietu se sníženým příjmem bílkovin.
Skladem na e-shopu
139

Cena za 1 kg: 556 Kč

O produktu

50060991

Milupa lp-ringlets jsou snídaňové kroužky s čokoládovou příchutí a nízkým obsahem bílkovin, které jsou určené na řízenou dietní výživu při vrozených poruchách metabolismu, selhání ledvin nebo jater, a dalších onemocněních vyžadujících dietu se sníženým příjmem bílkovin. Obsahují vlákninu. Milupa je potravina pro zvláštní lékařské účely, určená k používání výhradně pod lékařským dohledem.

Hlavní vlastnosti:

  • křupavé snídaňové kroužky s čokoládovou příchutí
  • obsahují vlákninu
  • pro dietu se sníženým příjmem bílkovin

Dávkování

Doporučený příjem závisí na věku, tělesné hmotnosti a zdravotním stavu pacienta. Tento přípravek je vhodné konzumovat jako součást pestré nízkobílkovinné stravy pro pokrytí nutričních potřeb pacienta. Může být konzumováno jako samostatná svačina nebo v kombinaci s vhodnou náhradou mléka, např. Milupa lp-drink.

Složení

Škrob (kukuřičný, pšeničný, bramborový), cukr, modifikovaný škrob, med, čokoládový prášek (kakaový prášek, cukr) 3,2 %, inulin, kakaový prášek, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), sůl.

Upozornění

Používejte pouze pod lékařským dohledem. Nevhodné jako jediný zdroj výživy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.