Molimed

Řadit
Filtry výpisu
Molimed Thin inkontinenční vložky 14 ks

inkontinenční vložky 14 ks

Zdravotnické prostředky

Vložky pro lehký únik moči mají vysokou absorpci a zároveň jsou maximálně tenké a diskrétní. Air Activ Textilcomfort na spodní straně je maximálně ohleduplná k pokožce.

    79 Kč

    Inkontinence neboli únik moči je problém, o kterém se příliš nemluví. Přesto jím trpí miliony mužů i žen po celém světě. Nesrážejte si sebevědomí, pokud i vy zaznamenáváte lehký únik moči. Hygienickým, efektivním a především nenápadným řešením je pořízení vložek MOLIMED. Jde o prodyšný výrobek od značky Hartmann, který je mimořádně savý a zajistí vám skvělý pocit pohodlí a jistoty po celý den.

    Povrch vložek MOLIMED tvoří tzv. vrstva Dry Plus Vlies. Ta ihned odvádí moč přímo do savého jádra vložky, aby nedocházelo ke kontaktu s pokožkou a jejímu následnému podráždění. V jádře dochází k přeměně moči v gel, který nijak nezapáchá ani neteče pryč, takže vás nečekají žádné nepříjemné či trapné chvíle.

    Vložky jsou vytvořeny z přírodních vláken, vyznačují se mimořádnou prodyšností a jemností, takže jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Vložky lze využít také po gynekologických zákrocích či dočasným problémům s únikem moči po porodu.