Doplněk stravy

MOVit Energy Lutein Forte 25 mg + Taurin 90 tobolek

  • MOVit Energy Lutein Forte 25 mg + Taurin obsahuje extrakt z aksamitníku vzpřímeného, který je zdrojem luteinu a zeaxanthinu a zinek pro udržení normálního zraku.
285 ušetříte 50 Kč

Původní cena 335 Kč, sleva 15%

Nejnižší cena před slevou: 335 Kč

Cena za 1 kus: 3 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: MOVit Energy Lutein Forte 25 mg + Taurin 90 tobolek

50132391

Úvod

Doplněk stravy MOVit Energy Lutein Forte 25 mg + Taurin obsahuje přírodní karotenoidy lutein a zeaxanthin z rostliny Tagetes erecta (aksamitník vzpřímený) v kombinaci s vitaminy a minerály důležitými pro Vaše oči a zrak. Produkt je doplněn o selen vázaný na kvasnice a vitamin C, které přispívají k normální funkci imunitního systému, a dále o vitamin E přispívající k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Hlavní složky:

  • lutein a zeaxantin patří mezi karotenoidy, ve vysoké koncentraci se vyskytují v sítnici lidského oka (ve žluté skvrně), lidské tělo je neumí syntetizovat a musí je proto přijímat v potravě
  • selen vázaný na kvasnice a vitamin C přispívají k normální funkci imunitního systému
  • selen, zinek a vitaminy C a E pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem způsobeným např. UV zářením nebo modrým světlem
  • zinek je potřebný pro udržení dobrého zrakua přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A
  • taurin je nejhojněji zastoupená volná aminokyselina v slzách

Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně. Důkladně zapijte tekutinou.


Složení

Taurin 100 mg, vitamin C 60 mg (75 % RHP), lutein 25 mg, vitamin E 8,8 mg (73,3 % RHP), zinek 5 mg (50 % RHP), zeaxantin 1 mg, selen 20 µg (36,4 % RHP) v jedné tobolce. RHP ….. referenční hodnota příjmu.

Sójový olej – nosič, želatina, glycerol – zvlhčující látka, L-Taurin, L-askorbová kyselina, extrakt z aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta) s obsahem luteinu a zeaxanthinu, včelí vosk – leštící látka, čištěná voda, DL-alfa-tokoferyl acetát, Lecitin – emulgátor, oxid zinečnatý, Oxid železa černý – barvivo, Oxid železa červený – barvivo, kvasnice obohacené selenem.  


Upozornění

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.