Doplněk stravy

Dr. Popov Mučenka pletní bylinné kapky 50 ml

Značka: DR.POPOV

Mučenka pletní přispívá ke zdravému spánku a napomáhá emočnímu komfortu, s oblibou se používá při stresu a přepracovanosti.

115

Cena za 100 ml: 230,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Dr. Popov Mučenka pletní bylinné kapky 50 ml

50092746

Úvod

Když máte pocit, že je toho na vás prostě moc, vyzkoušejte bylinné kapky Dr. Popov Mučenka pletní. Mučenka přispívá ke zdravému spánku a kvalitní relaxaci, napomáhá emočnímu komfortu a udržuje zdravý nervový systém. S oblibou se používá při stresu a přepracovanosti nebo nadměrné duševní námaze.

Šetrný způsob získávání účinných látek z bylin

Generacemi prověřená metoda extrakce účinných látek – to je macerace bylin v 60% potravinářském lihu doplněném vodou za studena, kterou využívá i firma Dr. Popov. Díky dvěma činitelům a dlouhé době macerace jemně rozemletých atestovaných bylin se získá vysoká koncentrace účinných látek ve výsledné tinktuře. Všechny extrakty Dr. Popova jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Mučenka pletní:

  • podporuje zdravý spánek a optimální relaxaci
  • napomáhá emočnímu komfortu
  • udržuje zdraví nervového systému

Dávkování

Užívejte 3x denně 20 kapek tinktury, můžete ji nakapat i do nápoje, např. vody nebo čaje. 


Složení

Voda, jemný kvasný líh (alk. 35% obj.), mučenka pletní. Maximální doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje extrakt z 51 mg mučenky.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.