Dr. Popov Mučenka pletní bylinné kapky 50 ml

Doplněk stravy

Značka: DR.POPOV
Mučenka pletní přispívá ke zdravému spánku a napomáhá emočnímu komfortu, s oblibou se používá při stresu a přepracovanosti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
99

Cena za 100 ml: 198 Kč

O produktu

50092746

Když máte pocit, že je toho na vás prostě moc, vyzkoušejte bylinné kapky Dr. Popov Mučenka pletní. Mučenka přispívá ke zdravému spánku a kvalitní relaxaci, napomáhá emočnímu komfortu a udržuje zdravý nervový systém. S oblibou se používá při stresu a přepracovanosti nebo nadměrné duševní námaze.

Šetrný způsob získávání účinných látek z bylin

Generacemi prověřená metoda extrakce účinných látek – to je macerace bylin v 60% potravinářském lihu doplněném vodou za studena, kterou využívá i firma Dr. Popov. Díky dvěma činitelům a dlouhé době macerace jemně rozemletých atestovaných bylin se získá vysoká koncentrace účinných látek ve výsledné tinktuře. Všechny extrakty Dr. Popova jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Mučenka pletní:

  • podporuje zdravý spánek a optimální relaxaci
  • napomáhá emočnímu komfortu
  • udržuje zdraví nervového systému

Dávkování

Užívejte 3x denně 20 kapek tinktury, můžete ji nakapat i do nápoje, např. vody nebo čaje. 

Složení

Voda, jemný kvasný líh (alk. 35% obj.), mučenka pletní. Maximální doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje extrakt z 51 mg mučenky.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.