Registrovaný léčivý přípravek

Dr. Theiss Mucoplant Eukalyptový balzám mast 50 g

Značka: DR. THEISS

Mucoplant Eukalyptový balzám je vhodný jako pomocný lék při onemocnění dýchacích cest ke vtírání na kůži nebo k inhalaci při kašli.

215
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Dr. Theiss Mucoplant Eukalyptový balzám mast 50 g

50012484

Úvod

Mast s obsahem eukalyptové a borovicové silice s kafrem. Zvyšuje tvorbu sekretu, který rozpouští a tím usnadňuje jeho vykašlávání. Přípravek Mucoplant Eukalyptový balzám se používá jako podpůrná léčba při onemocnění dýchacích cest ke vtírání na kůži nebo k inhalaci při kašli při nachlazení a chřipkovém onemocnění.Mucoplant Eukalyptový balzám mohou ke vtírání na kůži používat dospělí, dospívající a děti od 2 let věku, k inhalaci pak dospělí, dospívající a děti od 6 let věku.


Dávkování

Ke vtírání na kůži se mast několikrát denně (nejčastěji ráno a večer) nanese na hruď a na záda v tenké vrstvě. Poté se ošetřené místo překryje flanelem nebo vlněnou látkou. Pro inhalaci u dospělých a dětí od 10 let se rozmíchají 2 lžičky masti v nádobě s 0,5 l horké (ne vařící) vody. Poté se pára inhaluje po dobu 5-10 minut. Pro inhalaci u dětí od 6 do 10 let se rozmíchá 1 lžička masti v nádobě s 0,5 l horké (ne vařící) vody. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 14 dnů.


Složení

Léčivými látkami jsou blahovičníková silice, borovicová silice, racemický kafr.

Dalšími složkami jsou čištěný kukuřičný olej, čípkový základ E 85, žlutý vosk.


Upozornění

Přípravek se nesmí aplikovat na poškozenou pokožku, do nosu a na sliznice. Nesmí se nanášet na obličej a zejména se nesmí dostat do očí.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.