Mulieres Tablety do myčky vše v jednom 25 ks

Drogerie

Značka: MULIERES
Mulieres Tablety do myčky vše v jednom si hravě poradí se zaschlými nečistotami a skleněné i nerezové nádobí zanechávají nádherně lesklé a zářivé.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
195

O produktu

50126395

Mulieres Tablety do myčky vše v jednom si hravě poradí se zaschlými nečistotami a skleněné i nerezové nádobí zanechávají nádherně lesklé a zářivé. Při jejich výrobě nebyla použita ani kapka vody. Chráněné jsou biodegradabilním obalem, který se ve vodě zcela rozpustí. S certifikací EcoCert. 

Hlavní vlastnosti:

  • pro dokonale čisté a zářivé nádobí beze šmouh
  • snadno odstraňují i odolné a zaschlé skvrny
  • vhodné pro vegany

Složení

Citronan sodný, uhličitan sodný, peruhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný, křemičitan sodný, laurylglukozid, karboxymethylinulin, chlorid sodný, N-acetylacetamid, ethoxylovaný monoacyl a diacylglycerol (acyl z kokosového oleje), ethoxylované alkoholy C16-C18, kyselina sírová, mono-C12-18-alkylestery, sodné soli, subtilisin, glycerin, natrium-glykolát, ethoxylovaný isotridekanol, alfa-amyláza, bentonit.

Použití

Tabletu vložte do myčky i s obalem. Vyberte mycí cyklus s teplotou vody 45 °C a více. Zvolit můžete i krátký cyklus mytí, tablety si s nečistotami poradí, i když jim na to dáte méně času. Na obzvlášť špinavé nádobí doporučujeme cyklus od 65 °C. Pokud máte doma tvrdou vodu, doporučujeme přidat sůl a leštidlo.

Upozornění

Upozornění: Způsobuje vážné podráždění očí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.