Doplněk stravy

MycoMedica Curcumin 120 kapslí

Značka: MYCOMEDICA
  • MycoMedica Curcumin obsahuje 95% výtažek z kurkumy s ideálním poměrem bioaktivních látek doplněný o piperin a quercetin.
565

Cena za 100 kusů: 471 Kč

O produktu: MycoMedica Curcumin 120 kapslí

50144631

Úvod

Tradiční čínská medicína využívá receptur, které pomáhají harmonizovat organismus, a které při výrobě svých přípravků respektuje i značka MycoMedica. Curcumin se získává extrakcí z kurkumy dlouhé zvané též indický šafrán. Díky speciální formě extrakce vzniká kvalitní, minimálně 95% výtažek, který má ideální poměr bioaktivních látek. Pro lepší vstřebatelnost do organismu je kurkuma doplněná extraktem z pepře a cibule.

Hlavní vlastnosti

  • 95% výtažek z kurkumy
  • kurkuma podporuje normální trávení a normální činnost jater
  • kurkuma přispívá k dobrému stavu kloubů
  • doplněno o piperin a quercetin
  • vhodné i pro vegany

Dávkování

Běžná dávka: 1 kapsle denně. Zvýšená dávka: 1-2 kapsle denně. Užívejte vždy po jídle (tuk pomáhá vstřebávat kurcumin), zapíjejte vodou nebo slabým zeleným čajem. U dětí je dávkování snížené úměrně věku. Je vhodné poradit se s lékařem či praktikem čínské medicíny.


Složení

Složení v 1 rostlinné kapsli: curcumin 95% extrakt z kurkumy dlouhé (demethoxycurcumin: 15-25 %, bisdemethoxycurcumin 2,5-6,5 %) 300 mg, piperin 95% extrakt z pepře 4 mg, quercetin 30% extrakt z cibule 40 mg. Neobsahuje lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Vhodné pro vegany.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.