Doplněk stravy

MycoMedica MycoStress 180 tablet

Značka: MYCOMEDICA
  • MycoMedica MycoStress vychází z receptu tradiční čínské medicíny Hou Tou He Ping San a obsahuje vyváženou kombinaci bylinných extraktů a vitální houby hericia.
659

Cena za 100 kusů: 366 Kč

O produktu: MycoMedica MycoStress 180 tablet

50144632

Úvod

Tradiční čínská medicína využívá receptur, které pomáhají harmonizovat organismus, a které při výrobě svých přípravků respektuje i značka MycoMedica. Doplněk stravy MycoStress vychází z receptu Hou Tou He Ping San a působí na gan (prvek dřevo). Obsahuje vyváženou kombinaci bylinných extraktů a vitální houby korálovce – hericia.

Schválená zdravotní tvrzení

  • kurkuma podporuje normální trávení a normální činnost jater
  • kurkuma přispívá k dobrému stavu kloubů
  • pivoňka mléčnokvětá přispívá ke zdraví žen, podporuje menopauzální komfort

Testování a certifikáty

Vzhledem k tomu, že houby obecně mají schopnost nasávat do sebe veškeré látky z prostředí, ve kterém rostou, je velmi důležité houbovou surovinu řádně testovat, aby byla zaručena její čistota. MycoMedica nechává každou šarži testovat v německé nezávislé laboratoři, a to na více než 500 druhů známých škodlivin (patogenů) jako jsou těžké kovy, pesticidy, člověku nebezpečné mikroorganismy, obsah polycyklických aromatických uhlovodíků (PAHs) a na radioaktivitu.


Dávkování

Dospělí a děti od 12 let: 2x denně 6 tablet. Děti od 3-12 let: 2x denně3 tablety. Užívejte na lačno (minimálně 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým zeleným čajem. Doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat.


Složení

Složení v 1 tabletě: hericium, korálovec ježatý, Hericium erinaceus, 30% extrakt 140 mg, He Huan Pi, mimóza citlivka, kůra 73 mg, Yu Jin, kurkuma vonná, kořen 40 mg, Bai Shao (Sheng), pivoňka mléčnokvětá, kořen 40 mg, Suan Zao Ren (Sheng), jujuba trnitá Ziziphus spinosa, semena 40 mg, pomocné látky: mikrokrystlická celulóza, stearan hořečnatý, koloidní oxid křemičitý. Neobsahuje lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Vhodné pro vegany.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.