Kosmetika

NAIF Ochranná tyčinka na opalování pro děti a miminka SPF50 36 g

Značka: NAIF
Produktová řada: Baby & Kids

Ochranná tyčinka na opalování pro děti a miminka SPF50 od značky NAIF poskytuje vysokou ochranu před UV zářením a chrání jemnou a citlivou pokožku malých dětí.

400
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: NAIF Ochranná tyčinka na opalování pro děti a miminka SPF50 36 g

50165916

Úvod

Ochranná tyčinka na opalování pro děti a miminka SPF50 od značky NAIF poskytuje vysokou ochranu před UV zářením a chrání jemnou a citlivou pokožku malých dětí. Tyčinka má 100% přírodní minerální složení a je bez přidané parfemace. Základem tohoto přípravku je čistý oxid zinečnatý, který neobsahuje nano částice. Přírodní UV filtry odráží sluneční paprsky a zajišťují vysokou míru ochrany před UVA i UVB zářením. Po nanesení zůstává na pokožce, nevstřebává se do ní. Funguje jako zrcadlo, které odráží sluneční paprsky. Ideální již od narození.

Šetrný k dětské pokožce i k oceánům

Tyčinka obsahuje také zvláčňující řepkový a slunečnicový olej. Při vývoji tohoto produktu mysleli Jochem a Sjoerd, zakladatelé značky Naïf, nejenom na naše děti, ale také na naši planetu. Ve složení nenajdete oxybenzon, oktinoxát, oktokrylen ani žádné další složky, které by zatěžovaly životní prostředí nebo negativně ovlivňovaly život v oceánech. Veganské složení. Praktické balení.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje minerální filtry
  • poskytuje vysokou ochranu před sluncem
  • snadno se nanáší
  • nezanechává bílý film
  • voděodolné složení

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Pro optimální účinky aplikaci opakujte každé 2 hodiny a po koupání. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Nezapomínejte, že i když je dítě ve stínu, měli byste použít ochrannou péči na opalování. Miminka do 1 roku věku by neměla být vystavována sluníčku vůbec.

Po opalování hydratujte pokožku

Při používání ochranných prostředků s minerálními UV filtry nikdy nezapomínejte na dostatečnou hydrataci pokožky. Oxid zinečnatý, slunce a voda mohou pokožku vysušovat. Večer pokožku umyjte a důkladně promažte mlékem, krémem nebo balzámem. Potřebuje-li pokožka po pobytu na sluníčku ještě více hydratace, promazávejte ji i ráno před další aplikací ochranné péče na opalování s minerální složením. 


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Používejte ochranný oděv a pokrývku hlavy. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem.


O značce

Dětská kosmetika NAIF neobsahuje minerální oleje, syntetická pěnidla, chemické konzervanty, esenciální oleje či jiné potenciálně alergenní látky. Produkty jsou vhodné pro citlivou dětskou pokožku a pro pokožku se sklonem k ekzémům.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.