NAIF Pečující krém pro děti a miminka 75 ml

Kosmetika

Značka: NAIF
Pečující krém pro děti a miminka má vyniká svou konzistencí. Určen na obličej i tělo. K hydrataci a regeneraci podrážděné a suché pokožky.
Skladem na e-shopu
399

Cena za 100 ml: 532 Kč

O produktu

50109599

Pečujte o jemnou a citlivou dětskou pokožku. Zajistěte jí potřebnou výživu, hydrataci a posílení prostřednictvím pečujícího krému NAIF. Jeho přírodní složení je ideální pro dětskou pokožku i pro pacienty s atopickým ekzémem. Zachovává přirozené pH a obsahuje pouze přírodní ingredience, které poslouží ke zklidnění suchých míst či vyrážky na obličeji i celém těle.

Výsledek:

  • napravuje a chrání pokožku
  • zklidňuje suchá a podrážděná místa
  • má hojivé a zvláčňující složení, ideální pro lokální aplikaci

Složení:

Dětský pečující přírodní krém má velmi příjemnou konzistencí. Je tvořen těmi nejčistšími surovinami se směsí aktivních látek – semen bavlníku, sladkých mandlí, avokáda, makadamových ořechů a heřmánku. Ty pomáhají šetrně pečovat o pokožku a chránit ji. Ideální je krém použít na suchá místa a vyrážky na obličeji i celém těle.

Použití:

Malé množství krému jemně rozetřete na místech pleti vašich dětí, která jsou suchá, podrážděná či s vyrážkou. Používejte kdykoliv během dne dle potřeby, např. k hydrataci po koupeli. Krém je vhodný k použití na obličeji, těle i v oblastech pod plenkami, kde působí preventivně proti podráždění.

 

Více se o produktech NAIF dozvíte zde.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.