NAIPO MGBK-2606H masážní podložka

Elektronika

Značka: NAIPO
AIPO MGBK-2606H masážní podložka vám nabízí shiatsu masáž s vyhříváním, 8 hloubkových masážních uzlů, 3D rotace, hloubková masáž zad a 3 možnosti masáže.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
2 690

O produktu

50132240

Chcete si dopřát skvělou masáž zad v pohodlí domova či dokonce v práci nebo v autě? Přímo pro vás je tu NAIPO MGBK-2606H! Masážní podložka, která velmi efektivním způsobem uleví nejen vašim zádům. Postará se o dokonalé uvolnění horní, střední i dolní části vašich zad. Osm hloubkových masážních uzlů zajistí zmírnění únavy a uvolnění svalového napětí. Masážní uzly si přitom můžete přizpůsobit podle své výšky a nastavit horizontálně i vertikálně.

NAIPO MGBK-2606H masážní podložka2

Dopřejte svalům odpočinek

3D rotační masážní válečky napodobují oblíbenou shiatsu masáž založenou na principu hnětení. Masážní podložka disponuje rovněž nastavitelným vyhříváním, které vám poskytne příjemné teplo. To napomáhá k uvolnění ztuhlých svalů a šlach a také od stresu. Masážní podložku NAIPO MGBK-2606H lze využít nejen ve vašem automobilu, příjemnou relaxaci a masáž si můžete dopřát také doma či v kanceláři. Podložka nabízí volbu ze čtyř masáží s třemi masážními zónami. Prostřednictvím ruční ovládací jednotky si snadno zvolíte typ masáže, požadovanou zónu a funkci vyhřívání přesně podle vašich představ. Rozhodnout se budete moci i pro vibrační masáž, u které si rovněž vyberete ze tří úrovní vibrací.

Hlavní vlastnosti:

  • masážní podložka s 8 hloubkovými masážními uzly
  • dokonalá imitace reálné masáže s 3D rotačními válečky
  • možnost volby ze 4 masáží a 3 masážních zón
  • integrované vyhřívání
  • obsahem balení je i CL autonabíječka pro použití v autě

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.