NAIPO MGF-1005 masážní přístroj na chodidla

Elektronika

Značka: NAIPO
Přístroj NAIPO MGF-1005 nabízí shiatsu masáž chodidel, která přináší celkové uvolnění napětí díky vyhřívání a 2 směrům masáže.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 690

O produktu

50132245

Dopřejte si dokonalý relaxační zážitek a úlevu pro své nohy nebo záda v pohodlí vašeho domova nebo třeba v kanceláři! Masážní přístroj NAIPO MGF-1005 se postará o příjemné prohřátí technikou hlubokého hnětení známou pod názvem shiatsu. Můžete si dopřát i vibrační masáž a vyhřívání. Výhodou masážního přístroje je i omyvatelný a odnímatelný potah nohou. Ten se postará o to, aby vaše nohy zůstaly po dobu masáže v teple.

Regenerace pro vaše chodidla i záda

Ke komfortní masáži s přístrojem NAIPO MGF-1005 přispěje funkce vyhřívání, která poskytne vašim chodidlům příjemné teplo. Kromě shiatsu masáže chodidel rovněž stimuluje krevní oběh a rozproudí energii ve vašem těle. Kromě masáží nohou můžete tento přístroj využít i k masírování zad či jako polštář s funkcí vyhřívání. Na přístroji oceníte jeho jednoduché ovládání kabelovým ovladačem a snadnou údržbu.

NAIPO MGF-1005 masážní přístroj na chodidla5

Široká škála využití

Masážní shitsu přístroj NAIPO MGF-1005 nabízí masáž dvěma směry s příjemným vyhříváním. Snadno ho budete ovládat tlačítky kabelového ovladače. Kromě shiatsu masáže si budete moci užít i masáž založenou na působení vibrací. Příjemné teplo, hnětení a vibrace zbaví vaše nohy a záda nepříjemného svalového napětí a bolesti. Díky kompaktním rozměrům si můžete vzít tento masážní přístroj kamkoli s sebou, a dopřát si tak příjemnou a uvolňující masáž nejen doma, ale třeba i na chatě nebo v kanceláři.

Hlavní vlastnosti:

  • vibrační masáž a shiatsu masáž v pohodlí domova
  • vyhřívání a 2 směry masáže
  • použití na chodidla, záda i další části těla
  • snadné ovládání
  • minimalistický design

NAIPO MGF-1005 masážní přístroj na chodidla6


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.