NAIPO oFlexiSpa masážní přístroj na chodidla

Elektronika

Značka: NAIPO
Parní masážní lázeň NAIPO oFlexiSPa vám nabídne dokonalý relaxační zážitek pomocí elektrických válečků k péči o nohy. Disponuje také funkcemi ohřev a vibrace.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
5 250

O produktu

50132243

Dopřejte si dokonalý relaxační zážitek v pohodlí vašeho domova. Pomůže vám s tím masážní přístroj NAIPO oFlexiSpa. Zajistí jedinečný zážitek z masáže chodidel díky množství praktických funkcí a moderním technologiím. Elegantní design se skvěle hodí do každého interiéru. oFlexiSpa navíc disponuje ochranou proti stříkající vodě a ochranou proti opaření. Inteligentní dotykový panel vám zaručí snadné a intuitivní ovládání. Také čištění je velmi snadné díky chytrému systému odtoku.

Parní technologie nabízí zážitek jako z lázní

oFlexiSpa nabízí SPA program za použití páry ve třech úrovních vyhřívání a dvě úrovně intenzity válečkové masáže chodidel. Masážní válečky lze vyjmout. K dispozici jsou také tři časové programy, které pracují po dobu 10, 15 nebo 20 minut. Parní systém je vysoce efektivní, páru totiž začíná generovat již po 30 sekundách po uvedení do provozu. Pro špičkovou masáž navíc stačí pouze jeden jediný šálek vody (180 ml). Ulevte svým nohám po dlouhém dni a dopřejte si svou chvilku odpočinku každý den!

Hlavní vlastnosti:

  • parní masážní přístroj na chodidla
  • válečková masáž
  • elegantní design
  • snadné ovládání
  • jednoduchá údržba

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.