Zdravotnické prostředky

Nasaleze Protect 800 mg

Značka: NASALEZE

Nasaleze Protect je 100% přírodní práškový sprej s extraktem z česneku medvědího, který vytváří po styku s nosní sliznicí ochrannou bariéru proti vzdušným virům, bakteriím a polutantům.

339

O produktu: Nasaleze Protect 800 mg

50104208

Úvod

Přírodní prevence chřipky a nachlazení. Nosní práškový sprej Nasaleze Protect poskytuje ochranu proti vdechovaným vzdušným bacilům a smogovým částicím. Obsahuje práškový výtažek z česneku medvědího a máty peprné a celulózový prášek, který vytváří tenkou gelovou vrstvu na sliznici nosní dutiny. Tato ochranná bariéra působí jako filtr, takže vzdušné viry, bakterie a další částice nemohou vstoupit do těla. Sprej je vhodný zvláště v místech s vyšší koncentrací choroboplodných zárodků (ve školách, nemocnicích, veřejné dopravě, sportovních a společenských akcích).

Hlavní výhody:

  • 100% přírodní produkt bez vedlejších účinků
  • vhodný jako prevence i při onemocnění
  • obohaceno o výtažek z medvědího česneku
  • nenávykový
  • mohou používat těhotné a kojící ženy i děti od 3 let

Složení

Celulózový prášek rostlinného původu, práškový extrakt z česneku medvědího a práškový extrakt z máty peprné.


Použití

Aplikujte 1 vstřik do každé nosní dírky 3x denně zejména během období viróz a chřipek. Dávka může být snížena i zvýšena v závislosti na pravděpodobnosti výskytu choroboplodných zárodků v bezprostředním okolí. Celistvá gelová bariéra, která je pro účinek klíčová, je potřeba obnovovat po každém vysmrkání, či silném kýchnutí. Pokud se Nasaleze Protect začne užívat od prvního dne nachlazení, snižuje dobu jeho trvání.


Upozornění

Nepoužívejte v případě známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.