Doplněk stravy

Naturalis Camu Camu BIO 100 g

Značka: NATURALIS

Malé dužnaté plody jsou jedním z největších zdrojů vitaminu C. Pouhá čajová lžička sušeného ovoce Vám poskytne dostatečnou dávku na celý den.

NAVÍC Naturalis Černý čaj BIO 70 g Při nákupu 2 ks libovolných produktů značky Naturalis získáte NAVÍC Naturalis Černý čaj BIO 70 g za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
375

Cena za 100 g: 375,00 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Naturalis Camu Camu BIO 100 g

50115382

Úvod

Malé dužnaté plody Camu Camu jsou jedním z největších přírodních zdrojů vitaminu C. Strom menšího vzrůstu se vyskytuje v oblastech Brazílie a Peru. Bobule velikosti menšího citronu jsou šetrně zpracovány do formy prášku, který zachovává maximální množství živin. Pouhá čajová lžička sušeného ovoce Vám poskytne dostatečnou dávku vitaminu C na celý den. Naturalis Camu Camu je 100% přírodní produkt v BIO kvalitě. Neobsahuje žádné přidané látky.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje vitamin C, který podporuje imunitu a působí jako antioxidant
  • vitamin C podporuje normální činnost nervové soustavy
  • vitamin C přispívá ke snížení míry únavy
  • vhodné pro vegany
  • BIO kvalita

Dávkování

1 až 2 zarovnané čajové lžičky (cca 1-2 g) nasypte do 200 ml studené vody, džusu, smoothie či rostlinného mléka a vypijte. Camu Camu též můžete přidat do jogurtu, cereálií a různých kaší.


Složení

100% camu camu.


Upozornění

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není určen dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Uchovejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.