Doplněk stravy

Naturalis Chlorella 250 g

Značka: NATURALIS
  • Lisované tablety z chlorelly, která má řadu příznivých účinků na náš organismus. Napomáhá trávení, funkci jater a detoxikaci. Podporuje imunitu.
869

Cena za 100 g: 435 Kč

O produktu: Naturalis Chlorella 250 g

50115377

Úvod

Zelená sladkovodní řasa chlorela podporuje očistné procesy v těle. Obsahuje vysoké procento bílkovin a zelené barvivo chlorofyl. Příznivě ovlivňuje trávení a funkce střev. Pomáhá harmonizovat mikrobiální rovnováhu a podporuje činnost jater. Chlorella působí také jako antioxidant. To znamená, že pomáhá tělu odbourávat volné radikály. Podporuje vitalitu a pomáhá vzpružit organizmus. Aby byly výživné látky pro tělo dostupné, její buněčné stěny jsou mechanicky rozrušeny.

Hlavní vlastnosti:

  • chlorela podporuje vitalitu a zlepšuje svalový tonus
  • podporuje trávení a normální funkci střevního traktu
  • podporuje činnost jater a pročišťuje
  • podporuje mikrobiální rovnováhu
  • podporuje přirozenou obranyschopnost
  • pomáhá chránit před oxidačním stresem

Dobře dostupné živiny

Abychom mohli všechny benefity chlorelly plně využít, je třeba při zpracování dezintegrovat buněčnou stěnu. Naturalis Chlorella je sušena metodou STEAM. Tímto způsobem jsou její buňky narušeny a vstřebatelnost vzrůstá z 20% až na 80%. Kvalita chlorelly je přitom zachována a nutričně hodnotné látky zůstávají uvnitř buněčné stěny.


Dávkování

6 tablet chlorelly zapijte studenou neperlivou vodou nebo mladým ječmenem. Konzumujte 2-3x denně na lačno (celkem tedy 12-18 tablet).


Složení

100% chlorella pyrenoidosa.


Upozornění

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není určen dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Uchovejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.