Kosmetika

Naturalis Esenciální olej do koupele a aromalamp To pravé limetové 8 ml

Značka: NATURALIS
Produktová řada: Semante by Naturalis
5.0
  • Limetová silice k přípravě osvěžující koupele. Použijte limetový olej do aromalampy a vpusťte závan svěžesti do Vašeho domova. Vhodné i pro vegany.
125

O produktu: Naturalis Esenciální olej do koupele a aromalamp To pravé limetové 8 ml

50122595

Úvod

Limetová silice k použití do aromalampy nebo k přípravě osvěžující koupele. Naturalis To pravé limetové obsahuje esenciální olej v CPK kvalitě – Certifikovaná přírodní kosmetika. Neobsahuje barviva, syntetické konzervanty, zahušťovadla ani jiné látky, které by jej mohly jakkoli znehodnotit. Smícháním s jakýmkoli olejem získáte příměs do koupele, která povzbudí Vaše smysly. Použijte limetový olej do aromalampy a vpusťte závan svěžesti do Vašeho domova. Vhodné i pro vegany.

Výsledek:

  • osvěží a pročistí vzduch v místnosti
  • vhodné jako přísada do koupele
  • certifikovaná přírodní kosmetika


Složení

Extrakt z limetky. Baleno do malých skleněných recyklovatelných lahviček, které, dokonale uchrání obsah před okolními vlivy.


Použití

Aromaterapie: 2-3 kapky limetového oleje nakapejte do aromalampy pod kterou zapálíte svíčku. Vysoká teplota však mění strukturu silice, proto je vhodnější použít speciální difuzér. Koupel: Smíchejte olivový olej s pár kapkami oleje z limety a nalijete do vany. Olivový olej udrží vůni silice po delší dobu.


Upozornění

Silici nikdy nenanášejte přímo na pokožku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.