Doplněk stravy

Naturalis Ginseng BIO 100 g

Značka: NATURALIS
  • Ginseng je skvělý přírodní životabudič. Podporuje vitalitu a sexuální zdraví. Přispívá k duševní výkonnosti, zlepšuje paměť a kognitivní funkce.
239

Cena za 100 g: 239 Kč

O produktu: Naturalis Ginseng BIO 100 g

50115396

Úvod

Ginseng, častěji ženšen, je skvělý přírodní životabudič. Dlouhá řada blahodárných účinků na lidské tělo z něj činí nejznámější prostředek asijské přírodní medicíny. Ženšen pravý se v první řadě doporučuje při slabosti a vyčerpání. Pomáhá vyrovnávat hladinu glukózy v krvi. Podporuje vitalitu a sexuální zdraví. Působí jako antioxidant a má příznivý vliv na imunitní systém. Je využíván pro podporu duševní výkonnosti, zlepšuje paměť a kognitivní funkce. Naturalis Ginseng je 100 % přírodní produkt v BIO kvalitě. Je vyrobený ze sušeného kořene sibiřského ženšenu a neobsahuje žádné přidané látky.

Hlavní vlastnosti:

  • ženšen podporuje vitalitu a duševní výkonnost
  • Naturalis Ginseng neobsahuje lepek ani laktózu
  • vhodný pro vegany
  • BIO kvalita

Dávkování

1/2 - 1 zarovnanou čajovou lžičku (cca 0,5-1 g) nasypte do 200 ml studené vody, džusu, čaje, smoothie či rostlinného mléka a vypijte. Konzumujte maximálně 1 g denně.


Složení

100% ginseng.


Upozornění

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není určen dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Uchovejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.