Naturalis Green Detox BIO 70 g

Doplněk stravy

Značka: NATURALIS
Kombinace rostlin pro povzbuzení, vzpružení, očistu organizmu a podporu imunity. Obsahuje výhonky ječmene, chlorellu a kombinaci tří indických slivoní.
Skladem na e-shopu
229

Cena za 100 g: 327 Kč

O produktu

50115374

Kombinace rostlin pro povzbuzení, vzpružení, očistu organizmu a podporu imunitního systému. Výhonky mladého ječmene a sladkovodní řasa chlorella působí jako tonikum a podporují vitalitu. Chlorella, bibhitaki a haritaki přispívají k dobrému trávení i funkci jater, které jsou hlavním čisticím orgánem těla. Chlorella napomáhá detoxikaci organizmu. Chlorella a tři indické slivoně amalaki, bibhitaki a haritaki mají příznivý vliv na fungování přirozené obranyschopnosti.

Hlavní vlastnosti:

  • neobsahuje lepek ani laktózu
  • vhodné pro vegany
  • BIO kvalita

Dávkování

1 zarovnanou čajovou lžicku (cca 1 g) rozmíchejte v 200 ml studené vody, džusu, smoothie či rostlinného mléka a vypijte. Konzumujte 1-2x denně.

Složení

BIO moringa, BIO mladý ječmen, BIO chlorella, BIO triphala (kombinace tří druhů indických slivoní amalaki, bibhitaki a haritaki).

Upozornění

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není určen dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Uchovejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.