Naturalis Maqui Berry BIO 100 g

Potraviny a nápoje

Značka: NATURALIS
Maqui jsou plody, barvou i chutí připomínající ostružiny. Prášek ze sušeného ovoce je vhodný k přípravě nápoje, ranních cereálií nebo obilné kaše.
NAVÍC Naturalis Esenciální olej do koupele a aromalamp To pravé limetové 8 ml Při nákupu 2 ks označených produktů značky Naturalis získáte NAVÍC Naturalis Esenciální olej do koupele a aromalamp To pravé limetové 8 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
449

Cena za 100 g: 449 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50115378

Maqui jsou tmavé bobule barvou i chutí připomínající ostružiny. Jejich domovinou je oblast Chile a Argentiny a patagonští indiáni tradičně využívají jejich sílu. Sušené ovoce se zpracovává na prášek, který můžete použít k přípravě nápoje. Je vhodný k obohacení ranních cereálií, obilné kaše nebo jogurtu. Prášek maqui je vyroben z lyofilizovaných plodů, to znamená, že byly sušeny mrazem. Díky této šetrné metodě je v plodech zachováno až 95 % aktivních látek. Bylo prokázáno, že plody maqui mají výjimečné antioxidační vlastnosti. Naturalis Maqui Berry je 100% přírodní produkt v BIO kvalitě. Neobsahuje žádné přidané látky.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrné zpracování pro zachování maxima aktivních látek
  • k obohacení jogurtů, müsli a obilných kaší
  • vhodné pro vegany, BIO kvalita

Složení

100% maqui berry.

Použití

Do Vašeho oblíbeného pokrmu doporučujeme nasypat 1 až 2 čajové lžicky (cca 1-2 g).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.