Čaje a čajové směsi

Nature Notea Čaj pečený Borůvka s kardamomem 430 g

Lahodný pečený čaj Nature Notea vám zpříjemní chladné zimní dny a večery. Z jedné sklenice připravíte až 10 šálků nápoje.

105

Cena za 100 ml: 24,42 Kč

O produktu: Nature Notea Čaj pečený Borůvka s kardamomem 430 g

50139941

Úvod

Zpříjemněte si dlouhé zimní večery šálkem lahodného nápoje, který vás vrátí do bezstarostného dětství a časů prázdnin! Nature Notea pečený čaj Borůvka s kardamomem kromě lesních borůvek obsahuje kousky jablek, červeného rybízu a jahod. Jemně v pozadí stojí kardamom, který tuto dokonalou kombinaci podtrhuje a dodává jí šmrnc. Z jedné sklenice si připravíte až 10 šálků vynikajícího pečeného čaje, který si zamilujete na první doušek.

Tradiční postup výroby pečeného čaje

Pečené čaje značky Notea se vyrábějí ve východních Čechách ručním postupem tak, jak tomu bylo i v časech našich babiček. Všechny ingredience se pečou v peci a následně se ručně plní do skleniček způsobem, který zajistí správný poměr ovoce, cukru a vybraného koření. Pokud je zachován správný postup pečení, kdy ovoce s cukrem dostatečně zkaramelizuje, ale zároveň se nerozpadne, čaj se dokonale zakonzervuje, a při výrobě tudíž nejsou potřeba žádná umělá barviva či konzervanty.

Hlavní vlastnosti:

  • tradiční pečený čaj
  • příchuť borůvka s kardamomem
  • z jedné sklenice lze připravit až 10 šálků čaje

 


Složení

Voda, cukr, borůvka (min. 35 % ovocného podílu), jablko, jahoda, červený rybíz, kardamom.


Použití

Pro přípravu 1 šálku horkého ovocného čaje nebo limonády s kousky ovoce zalijeme 2 polévkové lžíce koncentrátu 300 ml horké nebo studené vody. Čaj není potřeba louhovat, nebo doslazovat.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.