NaturEco Tablety do myčky all-in-one premium 40 ks

Drogerie

Značka: NATURECO
Tablety do myčky all-in-one premium od značky NaturEco představují ekologickou a udržitelnou volbu do vaší domácnosti. Perfektně čistí a odmašťují. Vegan.
Skladem na e-shopu
249

O produktu

50139109

Tablety do myčky all-in-one premium od značky NaturEco představují ekologickou a udržitelnou volbu do vaší domácnosti. Svou čisticí a odmašťovací schopností se vyrovnají běžně dostupným konvenčním přípravkům. Snadno si poradí i s velmi odolnou špínou a vaše nádobí bude zářit nepřehlédnutelným leskem. Tablety NaturEco jsou rychle rozložitelné v běžném prostředí, neobsahují plasty a jsou zcela bezpečné pro vodní život. Papírový obal tablet je plně recyklovatelný. Veganské složení. V balení o 40 kusech.

Hlavní vlastnosti:

  • perfektní kvalita mytí nádobí all-in-one
  • plně rozložitelné tablety
  • recyklovatelný obal
  • veganské složení
  • obsahuje 90 % přírodních látek

Použití

Tabletu není třeba rozbalovat, protože se její folie zcela ekologicky rozpustí. Vložte tabletu do zásobníku myčky a zapněte obvyklý mycí program. Extra účinné složení skvěle vyčistí všechno, co do myčky patří. A co víc – účinně myje i při krátkých programech a nízké teplotě, takže kromě všech ekologických výhod šetříte vodu i energii.

Upozornění

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102: Uchovávejte mimo dosah dětí. P101: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P301+P330 +P331 PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. P305+P351+P338: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjmete kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313: Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

O značce

Česko-italská rodinná firma začala před téměř 10 lety s prodejem ekologické drogerie a přírodní kosmetiky na českém a slovenském trhu. Zabývá se kvalitní ekologickou drogerií za přijatelné ceny. Tablety do myčky vznikly v česko-italské spolupráci. Vyráběly se v Itálii ve zcela udržitelném režimu. Do ČR byly dopraveny ekologicky, bez obalů a do finální podoby se kompletovaly recyklovaného balení až u nás. Doprava je s kompenzací emisí.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.