Natures Aid Allicin Česnek 2000 µg 90 tablet

Doplněk stravy

Natures Aid Allicin Česnek 2000 µg obsahuje koncentrovaný za studena lisovaný česnek s vysokým množstvím alicinu. Bez česnekového zápachu a pachuti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
359

Cena za 100 g: 399 Kč

O produktu

50129765

Česnek je známý svými příznivými účinky na lidský organismus, je součástí tzv. zdravé „středomořské stravy“. Natures Aid Allicin Česnek 2000 µg obsahuje koncentrovaný za studena lisovaný česnek s vysokým množstvím alicinu. Tablety jsou potaženy veganským celulózovým potahem, což pomáhá snižovat nepříjemný česnekový zápach a pachuť.

Hlavní účinky česneku:

  • napomáhá přirozené obranyschopnosti
  • přispívá k normální činnosti cévní soustavy a normální činnosti srdce-hladina cholesterolu
  • je důležitý pro normální činnost jater
  • přispívá k udržení duševní pohody
  • působí jako antioxidant

Dávkování

Dospělí užívají 1 tabletu denně. Zapijte vodou.

Složení

Allicin 2000 µg, alliin 4000 µg v jedné tabletě.

Modifikovaný česnekový prášek, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), fosforečnan vápenatý (stabilizator). Potah tablety (hydroxypropylmethylcelulóza, glycerin, barvivo: oxid titaničitý), protispékavé látky (oxid křemičitý, rostlinný stearan hořečnatý).

Upozornění

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.