Doplněk stravy

Natures Aid D-manóza 1000 mg 60 tablet

  • Natures Aid D-manóza 1000 mg obsahuje monosacharid D-manózu, který se přirozeně vyskytuje v organismu. Po vstřebání do organismu se v nezměněné formě vylučuje ledvinami do moči.
559

Cena za 1 kus: 9 Kč

O produktu: Natures Aid D-manóza 1000 mg 60 tablet

50129767

Úvod

Trápí Vás časté problémy s močovým ústrojím? Natures Aid D-manóza 1000 mg obsahuje jednoduchý cukr D-manózu. Ta se přirozeně vyskytuje v organismu a je jedním z biologicky významných sacharidů. Po vstřebání do organismu se D-manóza v nezměněné formě vylučuje ledvinami do moči


Dávkování

Dospělí užívají 1-2 tablety každé 3 hodiny. Po 3 dnech snižte na 1 tabletu 2x denně. Doporučujeme zvýšit příjem tekutin.


Složení

D-manóza 1000 mg v jedné tabletě.

D-manóza, mikrokrystalická celulóza, dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, koloidní oxid křemičitý, rostlinný zdroj stearát hořečnatý.


Upozornění

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Bez obsahu sladidel, konzervačních látek, lepku a droždí. Vhodné pro vegetariány a vegany.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.