Doplněk stravy

Natures Aid Kvercetin a Vitamin C antioxidant 90 kapslí

  • Natures Aid Kvercetin a Vitamin C antioxidant obsahuje flavonoid kvercetin doplněný vitaminem C, který je důležitý pro správnou funkci imunitního systému.
509

Cena za 1 kus: 6 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Natures Aid Kvercetin a Vitamin C antioxidant 90 kapslí

50083148

Úvod

Kvercetin je jedním z nejsilnějších a nejrozšířenějších biologicky aktivních rostlinných flavonoidů. Nachází se v ovoci a zelenině (např. cibule, kapusta, brokolice, jablka, borůvky, červené víno). Natures Aid Kvercetin a Vitamin C antioxidant obsahuje kvercetin a vitamin C, které jsou doplněny vitaminem B5, MSM a extrakty z borové kůry a lékořice lysé. Vitamin C je nezbytný pro správně fungující imunitní systém, pomáhá při únavě a vyčerpání, je důležitý pro tvorbu kolagenu a napomáhá správnému energetickému metabolismu.


Dávkování

Dospělí užívají 2 kapsle denně. Zapijte vodou.


Složení

Kvercetin 250 mg, MSM (Methylsulfonylmethan) 250 mg, lékořice lysá – extract (Glycyrrhiza glabra) 250 mg, vitamin C 150 mg, kyselina pantothenová (vitamin B5) 100 mg, borová kůra – extract (Pinus Massoniara) 50 mg ve dvou kapslích.

Kvercetin, methylsulfonylmethan, kyselina askorbová, celulóza, kyselina pantothenová (pantothenát vápenatý), extrakt z borové kůry (pinus massoniara), mikrokrystalická celulóza(plnidlo), protispekavé látky (stearan hořečnatý rostlinného zdroje), glycyrrhiza glabra (extrakt z lékořice lysé), maltodextrin, oxid křemičitý, koloidní oxid křemičitý.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada různorodé a vyvážené stravy a zdravého životného stylu. Bez obsahu sladidel, konzervačních látek, lepku a droždí. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.