Doplněk stravy

Natures Aid L-Lysín 1000 mg 60 tablet

  • Natures Aid L-Lysín 1000 mg obsahuje esenciální aminokyselinu L-Lysin, která je potřebná pro syntézu bílkovin nezbytných pro správné fungování organismu.
355

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu: Natures Aid L-Lysín 1000 mg 60 tablet

50090590

Úvod

Natures Aid L-Lysín 1000 mg obsahuje pro člověka esenciální aminokyselinu L-Lysin. Lidské tělo neumí esenciální aminokyseliny samo vyrobit, a proto je musí přijímat ve stravě. Velké množství lysinu obsahuje parmezán, ryby, vepřové a hovězí maso, sójové boby, čočka nebo fazole. L-Lysin je stavebním prvkem bílkovin lidského těla. Je tak důležitý pro vstřebávání vápníku, budování svalů, tvorbu hormonů, enzymů, protilátek. Příjem lysinu doporučujeme také při hojení a výskytu oparů.


Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.


Složení

L-Lysin hydrochlorid 1000 mg v jedné tabletě.

L-Lysin hydrochlorid, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), difosforečnan vápenatý (plnidlo), potah tablety (hydroxypropylmethylcelulóza, glycerin, sójový lecitin, dextróza), protispékavé látky (stearát hořečnatý z rostlinného zdroje, oxid křemičitý).


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Vhodné pro vegany a vegetariány.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.