Doplněk stravy

NatureVia OptiVizin Blue 60 kapslí

Značka: NATUREVIA
  • NatureVia OptiVizin Blue je doplněk stravy pro oči namáhané modrým světlem obrazovek. S luteinem, zeaxantinem + DHA, vitamin A a zinek, které přispívají k udržení normálního stavu zraku.
Akce 1 + 1 Při nákupu tohoto produktu získáte navíc druhý ks 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
455

Cena za 1 kus: 8 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: NatureVia OptiVizin Blue 60 kapslí

50133743

Úvod

Namáháte denně své oči prací na PC či sledováním obrazovek? NatureVia OptiVizin Blue je doplněk stravy s luteinem, zeaxantinem + kombinací aktivních látek pro zdravý zrak. Obsahuje dávku DHA, vitamin A a zinek, které přispívají k udržení normálního stavu zraku. Minerály zinek, měď a vitamin E přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem a poškozením volnými radikály. Makulární karotenoidy lutein a zeaxantin jsou základními stavebními prvky makuly (žlutá skvrna) na sítnici, která je zodpovědná za ostré vidění. Přípravek OptiVizin Blue obsahuje lépe vstřebatelný krystalický lutein a zeaxantin z aksamitníku.

Hlavní vlastnosti

  • obsahuje DHA (omega-3 nenasycená mastná kyselina)
  • komplex antioxidantů – zinek, měď a vitamin E
  • extra dávka přírodních makulárních karotenoidů luteinu a zeaxantinu

Aktivní látky v přípravku OptiVizin Blue

  • DHA** přispívá k udržení normálního stavu zraku
  • vitamin A a zinek přispívají k udržení normálního stavu zraku
  • zinek, měď a vitamin E přispívají k ochraně buněk v oku před oxidačním stresem a poškozením volnými radikály

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Rybí olej, potah kapsle (tapiokový škrob, glycerol, karagenan), světlicový olej, lutein, D-α-tocopheryl-acetát, bisglycinát zinečnatý, zeaxantin, bisglycinát měďnatý, retinyl-palmitát, emulgátory (slunečnicový lecitin, glyceryl stearát), přírodní barvivo (riboflavin). Plněno v inovativní měkké veganské kapsli VegaGels® (SWISS CAPS AG). Neobsahuje umělé příchuti a barviva, sladidla, mléčné, pšeničné produkty, lepek ani živočišnou želatinu. Alergeny: rybí olej.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

*zinek, měď, vitamin E. **Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.