Naturprodukt Izofet Slim 20 šumivých tablet

Doplněk stravy

Naturprodukt Izofet Slim je doplněk stravy ve formě šumivých tablet s obsahem karnitinu, výtažku ze zeleného čaje, guarany a chromu, který příznivě ovlivňuje hladinu cukru v krvi.
Skladem na e-shopu
95

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu

50140024

Ke kontrole hmotnosti, pro pocit sytosti. Naturprodukt Izofet Slim obsahuje kombinaci látek, které napomáhají kontrole tělesné hmotnosti (guarana, zelený čaj). Guarana (Paullinia cupana), jihoamerická liána, je zdrojem kofeinu. L-karnitin je látka tělu vlastní, je syntetizován v játrech z aminokyselin lysinu a methioninu. Hraje důležitou roli v transportu mastných kyselin (rozštěpených tuků) do mitochondrií. Přípravek ve formě šumivých tablet s příchutí citronu a zeleného čaje je určený pro dospělé.

Hlavní vlastnosti:

  • zelený čaj aktivuje metabolismus k odbourávání tuků a přináší vitalitu a psychickou pohodu, působí jako antioxidant a pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost
  • chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvia k normálnímu metabolismu makroživin
  • guarana pomáhá udržovat fyzickou a psychickou vitalitu, přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a metabolismu tuků, snižuje únavudodává energii a příznivě ovlivňuje imunitní systém

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně. Tabletu rozpusťte ve sklenici (200 ml) studené vody.

Složení

Regulátory kyselosti: Kyselina citronová a hydrogenuhličan sodný, stabilizátor: sorbitol, plnivo: glukóza, výtažek z listů zeleného čaje (Camellia sinensis) 100,0 mg, L-carnitin 50,0 mg, výtažek z listů guarany (Paullinia cupana) 50,0 mg, aroma, stabilizátor: polyetylén glykol, chróm (chlorid chromitý) 40 µg (100 % referenční hodnoty příjmu), sladidlo: sukraloza, barvivo: síran amonný karamel, aroma, barvivo: riboflavin, tartrazin, brilantová modř FCF v jedné šumivé tabletě. 

Extrakt z listů zeleného čaje standardizován na 45% polyfenolů. Extrakt z listů guarany standardizován na 22% kofeinu.

Upozornění

Doplněk stravy s cukrem a sladidlem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Obsahuje kofein. Nekonzumujte s jinými produkty, které jsou zdrojem kofeinu nebo jiných složek s podobným účinkem. Tartrazin může ovlivňovat aktivitu a pozornost u dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat průjmy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.