Naturprodukt Švédské byliny 30 g

Doplněk stravy

Bylinný přípravek určený pro domácí přípravu švédských kapek.
Skladem na e-shopu
139

Cena za 100 g: 463 Kč

O produktu

50077634

Elixír mládí. Bylinný přípravek určený pro domácí přípravu švédských kapek. Obsahuje jasan mannový, anděliku lékařskou, kurkumovník zedoárový, pomerančovou kůru, zázvor, slivoň švestku, pupavu bezlodyžnou, myrhovník pravý, kafrovník lékařský, hořec žlutý a šafrán setý.

  • šafrán setý příznivě ovlivňuje duševní zdraví, napomáhá relaxaci a udržení pozitivní nálady
  • hořec žlutý povzbuzuje tělo a napomáhá normálnímu trávení
  • andělika lékařská přispívá k dobrému zažívání a chuti k jídlu, podporuje normální činnost jater a žaludku, napomáhá pročištění
  • zázvor příznivě ovlivňuje trávení, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a má vliv na hladinu cukru v krvi
  • kafrovník pozitivně ovlivňuje činnost cévní soustavy a snižuje pocit těžkých nohou
  • jasan mannový (jasan zimnář) přispívá k normální funkci střevního traktu

Dávkování

Obsah sáčku (30 g) vsypte do čisté širokohrdlé lahve a přelijte 0,5 litru 40% lihu nebo žitné pálenky a protřepejte. Za každodenního občasného protřepání nechte vyluhovat 10 dní. Potom směs přeceďte a vylisujte přes čisté plátno do tmavé lahve a podle potřeby přislaďte. Dospělí: 3-4x denně jednu čajovou lžičku (5 ml) do šálku bylinného čaje a pomalu vypít.

Složení

Jasan mannový (sušená šťáva) 20,00 g, andělika lékařská (kořen) 13,00 g, kurkumovník zedoárový (kořen) 13,00 g, pomerančová kůra 13,00 g, zázvor (oddenek řezaný) 13,00 g, slivoň švestka (plod) 13,00 g, pupava bezlodyžná (kořen) 6,00 g, myrhovník pravý (pryskyřice kůry) 6,00 g, kafrovník lékařský suchý (extrakt ze dřeva kmene a kořene) 1,50 g, hořec žlutý (kořen) 1,30 g, šafrán setý (blizny) 0,20 g ve 100 g bylinné směsi.

Upozornění

Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy a životního stylu. Používá se pouze po nezbytně nutnou dobu, ne déle než dva týdny. Po této době přerušte užívání alespoň na 10 dní až dva týdny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.