Neostrata Restore Bionic Face Cream vyhlazující krém 40 g

Kosmetika

Značka: NEOSTRATA
Reparativní krém s 12 % PHA, které zvyšují hydrataci pokožky a vyhlazují její texturu, zklidňují zarudnutí citlivé pokožky a revitalizují namáhanou pokožku.
NAVÍC ENDOCARE Expert Drops Hydrating Protocol 2x10 ml Při nákupu produktů značek Neostrata, ENDOCARE, Heliocare, IRALTONE nebo Elancyl v minimální hodnotě 1200 Kč vč. DPH získáte NAVÍC ENDOCARE Expert Drops Hydrating Protocol 2x10 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
1 290

O produktu

50035381

Reparativní a zklidňující krém s glukonolaktonem a kyselinou laktobionovou. Restore Bionic Face Cream obsahuje 12 % PHA – polyhydroxykyselin, které zvyšují hydrataci a pružnost pokožky a vyhlazují její texturu, zklidňují zarudnutí citlivé pokožky a revitalizují namáhanou pokožku. Je ideálním doplňkem pro péči o pokožku po chemickém peelingu, mikrodermabrazi nebo po použití retinoidů. Nekomedogenní krém je vhodný pro všechny typy pleti včetně suché a citlivé. Neobsahuje parfemaci.

Výsledek:

  • intenzivní hydratace a vyhlazení textury pleti
  • zklidňuje suchou zarudlou pokožku
  • revitalizuje namáhanou pokožku

Složení

Glukonolakton, kyselina laktobionová.

Použití

Krém používejte na očištěnou pleť obličeje a krku. Aplikujte 2x denně ráno a večer.

Upozornění

Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou. Pokud se objeví vyrážka nebo podráždění, přerušte používání přípravku. V případě požití přípravku vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.