Neostrata Clarify Oily Skin Solution ošetřující a čisticí roztok 100 ml

Kosmetika

Značka: NEOSTRATA
Neostrata Clarify Oily Skin Solution cílí na ucpané póry a přebytečnou mastnotu pokožky. Silné složení s 8 % AHA obnovuje pokožku a redukuje jemné linky a vrásky.
Skladem na e-shopu
724 ušetříte 181 Kč

Původní cena 905 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 905 Kč

O produktu

50013120

Anti-aging s 8 % AHA pro mastnou a problematickou pleť. Neostrata Clarify Oily Skin Solution ošetřující a čistící roztok cílí na ucpané póry a přebytečnou mastnotu pokožky. Silné složení s 8 % kyseliny glykolové obnovuje pokožku a redukuje jemné linky a vrásky. Roztok můžete používat k osvěžení pleti kdykoliv během dne.

Výsledek:

  • napomáhá obnově pokožky
  • čistí a minimalizuje vzhled pórů
  • redukuje jemné linky a vrásky
  • bez parfemace
  • bez oleje

Použití

Konečky prstů nebo pomocí kosmetického tamponku aplikujte roztok na obličej, hrudník, záda či ostatní mastné oblasti pokožky. Používejte po vyčištění pleti, kdykoliv v průběhu dne dle potřeby nebo tolerance.

Upozornění

Tento produkt obsahuje alfa hydroxy kyselinu (AHA), která může zvýšit citlivost pokožky vůči slunečnímu záření a zejména možnost spálení sluncem. Při používání tohoto výrobku a po dobu jednoho týdne poté, současně používejte produkty se slunečním ochranným faktorem, noste ochranné oblečení a omezte pobyt na slunci. Pouze pro zevní použití. Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou. Pokud se objeví vyrážka nebo podráždění, přerušte používání přípravku. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě požití přípravku vyhledejte lékařskou pomoc.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.