Neostrata Enlighten Dark Spot Corrector rozjasňující gel 20 g

Kosmetika

Značka: NEOSTRATA
Neostrata Enlighten Dark Spot Corrector rozjasňující gel s 10 % AHA + PHA redukuje tmavé skvrny, zmírňuje hyperpigmentaci a sjednocuje odstín pleti.
NAVÍC ENDOCARE Expert Drops Hydrating Protocol 2x10 ml Při nákupu produktů značek Neostrata, ENDOCARE, Heliocare, IRALTONE nebo Elancyl v minimální hodnotě 1200 Kč vč. DPH získáte NAVÍC ENDOCARE Expert Drops Hydrating Protocol 2x10 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
949

Cena za 100 ml: 4 745 Kč

O produktu

50095302

Cíleně rozjasňující gel k redukci pigmentace s 10% AHA. Neostrata Enlighten Dark Spot Corrector obsahuje směs alfa hydroxykyselin (AHA) a polyhydroxykyselin (PHA), které napomáhají obnově pokožky. Silné antioxidanty působí na nerovnoměrný odstín a společně s vitaminem C, kyselinou kojovou a extraktem z lékořice celkově rozjasňují pleť. Gel redukuje nadměrnou pigmentaci a je vhodný zejména na tmavé skvrny způsobené hormonálními změnami: stařecké skvrny, tmavé skvrny způsobené vlivem slunečního záření, vzniklé během těhotenství či užívání antikoncepce. Výsledkem je sjednocení odstínu pleti, redukce hyperpigmentace a rozjasnění pokožky. Vhodné pro všechny typy pleti.

Výsledek:

  • sjednocuje odstín pleti
  • redukuje tmavé skvrny
  • rozjasňuje pokožku

Složení

Kyselina kojová, B-Resorcinol, vitamín C, směs AHA/PHA, extrakt z lékořice.

Použití

Aplikujte gel na postiženou oblast 2x denně. Omezte pobyt na slunci během a po použití přípravku, aby se zabránilo opětovnému výskytu ztmavnutí pokožky.

Upozornění

Přípravek obsahuje alfa hydroxy kyseliny (AHA), které mohou zvýšit citlivost pokožky na sluneční záření a zejména možnost spálení sluncem. Používejte krém s ochranným slunečním faktorem, noste ochranný oděv a omezte pobyt na slunci při používání tohoto výrobku, a to i týden poté. Pouze pro zevní použití. Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou. Pokud se objeví vyrážka nebo podráždění, přerušte používání přípravku. V případě požití přípravku vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.