Kosmetika

Neostrata Enlighten Dark Spot Corrector rozjasňující gel 20 g

Značka: NEOSTRATA
Produktová řada: Enlighten

Neostrata Enlighten Dark Spot Corrector rozjasňující gel s 10 % AHA + PHA redukuje tmavé skvrny, zmírňuje hyperpigmentaci a sjednocuje odstín pleti.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Neostrata v libovolné kombinaci získáte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024, nebo do vyprodání zásob.
789

Cena za 100 ml: 3 945,00 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Neostrata Enlighten Dark Spot Corrector rozjasňující gel 20 g

50095302

Úvod

Cíleně rozjasňující gel k redukci pigmentace s 10% AHA. Neostrata Enlighten Dark Spot Corrector obsahuje směs alfa hydroxykyselin (AHA) a polyhydroxykyselin (PHA), které napomáhají obnově pokožky. Silné antioxidanty působí na nerovnoměrný odstín a společně s vitaminem C, kyselinou kojovou a extraktem z lékořice celkově rozjasňují pleť. Gel redukuje nadměrnou pigmentaci a je vhodný zejména na tmavé skvrny způsobené hormonálními změnami: stařecké skvrny, tmavé skvrny způsobené vlivem slunečního záření, vzniklé během těhotenství či užívání antikoncepce. Výsledkem je sjednocení odstínu pleti, redukce hyperpigmentace a rozjasnění pokožky. Vhodné pro všechny typy pleti.

Výsledek:

  • sjednocuje odstín pleti
  • redukuje tmavé skvrny
  • rozjasňuje pokožku

Složení

Kyselina kojová, B-Resorcinol, vitamín C, směs AHA/PHA, extrakt z lékořice.


Použití

Aplikujte gel na postiženou oblast 2x denně. Omezte pobyt na slunci během a po použití přípravku, aby se zabránilo opětovnému výskytu ztmavnutí pokožky.


Upozornění

Přípravek obsahuje alfa hydroxy kyseliny (AHA), které mohou zvýšit citlivost pokožky na sluneční záření a zejména možnost spálení sluncem. Používejte krém s ochranným slunečním faktorem, noste ochranný oděv a omezte pobyt na slunci při používání tohoto výrobku, a to i týden poté. Pouze pro zevní použití. Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou. Pokud se objeví vyrážka nebo podráždění, přerušte používání přípravku. V případě požití přípravku vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.