Fytopharma Nephrosal + brusinky tobolky na močové cesty 30 ks

Doplněk stravy

Značka: FYTOPHARMA
Doplněk stravy ve formě želatinových kapslí, který obsahuje extrakt z brusinky velkoplodé (kanadské), břízu, kopřivu, přesličku a jehlici.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks vybraných doplňků stravy značky Fytopharma v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
155

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu: Fytopharma Nephrosal + brusinky tobolky na močové cesty 30 ks

50084407

Tobolky obsahují extrakt z brusinky velkoplodé (kanadské) a extrakty z břízy, kopřivy, přesličky, jehlice, šípků a máty. Plod brusinky přispívá k normální funkci močových cest. Bříza, kopřiva, přeslička a jehlice podporují vylučovací funkci ledvin. Šípky přispívají k normální funkci ledvin a močového měchýře a máta přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu.

Hlavní vlastnosti:

  • plod brusinky přispívá k normální funkci močových cest
  • bříza, kopřiva, přeslička a jehlice podporují vylučovací funkce
  • šípky přispívají k normální funkci ledvin a močového měchýře

Dávkování

1-2 kapsle denně, v akutních případech až 3 kapsle denně. Spolknout celé, zapít větším množstvím tekutiny. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

Složení

1 kapsle obsahuje 150 mg suchého extraktu ze směsi listů břízy, natě kopřivy, máty peprné a přesličky, kořene jehlice trnité a šipek a 150 mg suchého extraktu z brusinky velkoplodé (kanadské). Pomocné látky: uhličitan hořečnatý (látka protispékavá), želatina, barviva E104 a E171.

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Uchovávání: Skladovat v uzavřeném obalu, při teplotě 15-25 ° C, chránit před přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.