Kojenecká výživa počáteční

BEBA SUPREMEpro 1 6HMO 800 g

Značka: BEBA
Produktová řada: SUPREMEpro

BEBA SUPREMEpro 1 6HMO je počáteční mléčná výživa pro kojence od narození. Obsahuje částečně hydrolyzovanou bílkovinu.

779

Cena za 100 g: 97,38 Kč

Doprava zdarma

O produktu: BEBA SUPREMEpro 1 6HMO 800 g

50155431

Úvod

Mléčná kojenecká výživa vhodná pro miminka od prvních dnů. Pokud vaše dítě nemůže být přirozeně kojeno, je tu BEBA SUPREMEpro 1 6HMO – počáteční mléčná výživa pro kojence od narození. Instantní mléko obsahuje částečně hydrolyzovanou bílkovinu a je bez palmového a rybího oleje.


Složení

LAKTÓZA (z MLÉKA), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, řepkový nízkoerukový, slunečnicový), enzymaticky hydrolyzovaný bílkovinný koncentrát MLÉČNÉ SYROVÁTKY, minerální látky (draselné soli kyseliny fosforečné, vápenaté soli kyseliny citronové, chlorid draselný, chlorid hořečnatý, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selenan sodný), směs 2’-FUKOSYLLAKTOSY / DIFUKOSYLLAKTOSY, cholin bitartát, olej z Mortierella alpina, olej z mikrořas Schizochytrium sp., LAKTO-N-TETRAOSA, L-arginin, 3-FUKOSYLLAKTOSA, SODNÁ SŮL 6’-SIALYLLAKTÓZY, vitamíny (L-askorbát sodný, D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, DL-α-tokoferyl-acetát, riboflavin, thiamin-mononitrát, retinyl-acetát, pyridoxin-hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin), L-histidin, L-fenylalanin, SODNÁ SŮL 3’-SIALYLLAKTÓZY, inositol, taurin, bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium longum subsp. Infantis LMG 11588 5 x 107 KTJ/100 g prášku na konci minimální trvanlivosti, Bifidobacterium lactis CNCM I-3446 1 x 108 KTJ/100 g prášku na konci minimální trvanlivosti), nukleotidy [cytidin-5’-monofosforečná kyselina (CMP), sodné soli uridin-5’-fosforečné kyseliny (UMP), adenosin-5’-fosforečná kyselina (AMP), sodné soli guanosin-5’-fosforečné kyseliny (GMP)], L-karnitin. Alergeny jsou vyznačeny velkými písmeny.


Použití

 • Před přípravou kojenecké výživy si důkladně umyjte ruce.
 • Kojeneckou láhev, uzávěr a savičku důkladně vymyjte a vyvařte 5 minut.
 • Pět minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ochladit.
 • Polovinu převařené vody (viz tabulka), ochlazené asi na 40 °C, vlijte do láhve. Teplota vody nad 45 °C bakterie mléčného kvašení ničí!
 • Přiloženou odměrkou odměřte prášek (viz tabulka) a nasypte do láhve. Prášek v odměrce musí být vždy zarovnaný! Používejte pouze přiloženou odměrku.
 • Nedávejte více nebo méně prášku, než udává tabulka, jinak může dojít bud k dehydrataci, nebo podvýživě dítěte. Neměňte poměr prášku a vody bez porady s lékařem!
 • Důkladně protřepte.
 • Doplňte láhev převařenou vodou do požadovaného množství (viz tabulka) a ještě jednou dobře protřepte, aby se prášek rozpustil.
 • Zkontrolujte teplotu připravené výživy kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Připravujte vždy jen 1 dávku a neuchovávejte nedojedené porce.
 • Po každém použití obal důkladně uzavřete a skladujte v suchu v pokojové teplotě. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření.

Dávkování

Doporučené množsví výživy je pouze orientační. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem. 13,11 g prášku + 90 ml vody = 100 ml připravené výživy.

Věk dítěte

Převařená voda

Počet zarovnaných odměrek

Počet krmení za den

1. a 2. týden

90 ml 

3

6

3. a 4. týden

120 ml 

4

5

2. měsíc

150 ml 

5

5

3. a 4. měsíc

180 ml

6

5

5. a 6. měsíc

210 ml

7

5


Upozornění

Výrobek je určený pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Počáteční kojenecká výživa by měla být používána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. BEBA SUPREMEpro 1 6HMO je vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence. Nesmí být konzumována kojenci alergickými na mléčné výrobky. Při krmení dítě držte vždy v náručí. Neponechávejte ho bez dohledu, jinak může dojít k vdechnutí výživy a zalknutí. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Mateřské mléko je pro výživu novorozenců a kojenců nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.