Neuromax Forte 20 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

139

O produktu

Neuromax Forte je přípravek obsahující kombinaci vitamínů B1, B6 a B12. Ty jsou důležité pro udržení životních dějů v organismu a jsou nezbytné pro správnou funkci kůže, nervového systému, zažívacího traktu a obranyschopnosti organismu.

Přípravek Neuromax Forte je určen k léčbě stavů, kdy je nedostatek vitamínů skupiny B v organismu nebo při jeho zvýšené spotřebě např. při zvýšené námaze, ve stáří, při dlouhodobých horečnatých stavech, rozsáhlých popáleninách, u pacientů s jednostrannou výživou, u alkoholiků a při prudkém váhovém úbytku. Potahované tablety Neuromax Forte mohou užívat dospělí a mladiství od 15 let, děti od 4 let jen na doporučení lékaře.

Dávkování

Dospělí a mladiství od 15 let užívají 1x denně 1 tabletu. Bez porady s lékařem užívejte přípravek nejdéle 3 týdny.

Složení

Léčivé látky jsou Thiamini hydrochloridum (vitamin B1)100mg, Pyridoxini hydrochloridum (vitamin B6) 200mg, Cyanocobalaminum (vitamin B12) 0,2 mg v 1 tabletě.

Pomocné látky jsou mikrokrystalická celulóza, panenský ricinový olej, ethylcelulóza, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, kyselina stearová, hypromelóza, dibutyl ftalát, mastek, oxid titaničitý.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.