516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Neurotidine 50 mg/ml perorální roztok 250 ml

 Neurotidine 50 mg/ml perorální roztok 250 ml

Neurotidine 50 mg/ml perorální roztok 250 ml

50105798
Potravina pro zvláštní lékařské účelyVíce o legislativě
699 Kč 280 Kč / 100 ml
Skladem na e-shopu

Neurotidine 50mg/ml je perorální roztok určený jako dietní výživa pro pacienty se stabilizovaným glaukomem a s progresivní ztrátou zorného pole.

Podrobné informace o produktu

Neurotidine 50mg/ml je potravina pro zvláštní lékařské účely ve formě perorálního roztoku s obsahem citikolinu, který podporuje biosyntézu fosfolipidů membrán optického nervu. Tím zlepšuje funkci základních mechanismů pro správný nervový přenos.

Přípravek je určen jako dietní výživa pro pacienty s farmakologicky stabilizovaným glaukomem a s progresivní ztrátou zorného pole. Glaukom je progresivní onemocnění charakterizované postupným zužováním zorného pole. Neurotidine pomáhá zpomalit progresi glaukomového poškození a ztráty zorného pole. Přípravek by měl být užíván pod dohledem lékaře. Může být užíván dlouhodobě.

Dávkování:

Maximální denní dávka je 5 ml 4x denně, což odpovídá 1000 mg citikolinu. Doporučuje se užívat v léčebných cyklech (5 měsíců nepřetržitě) s dobou přerušení (nejvýše 2 měsíce).

Klinické studie glaukomatózních pacientů prokázaly účinnost citikolinu v perorálním roztoku v dávce 500 mg/den (10 ml/den).

Složení:

Voda, fruktóza, citikolin, regulátory kyselosti: citrát sodný, hydroxid sodný, konzervant: sorban draselný, barvivo: riboflavin.

Upozornění:

Před použitím protřepejte. Přípravek by měl být užíván pod dohledem lékaře. Přípravek není vhodný jako jediný zdroj výživy. Určeno pro dospělé. Nepodávejte dětem. Nevhodné pro parenterální podání. Nepřekračujte maximální denní dávku. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

Kategorie produktu

Parametry

Forma Roztok
Věk dítěte od 18 let
EAN 8414042004926

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.