Nosátko Odsávačka nosních hlenů plast měkká hlavice

Zdravotnické prostředky

Značka: NOSÁTKO
Odsávačka hlenů s připojením na běžný vysavač. S měkkou pružnou hlavicí, která je šetrná je jemnému nosíku miminek. Vhodné již od narození.
Skladem na e-shopu
269 ušetříte 70 Kč

Původní cena 339 Kč , sleva 21%

Nejnižší cena před slevou: 339 Kč

O produktu

50108719

Obyčejná rýma dovede potrápit nejen děti, ale i jejich rodiče, když miminko pláče a není ve své kůži. Hleny nahromaděné v nose způsobují malým dětem dýchací obtíže a mohou je i omezovat při příjmu potravy. Nosátko je odsávačka hlenů s připojením na běžný vysavač, který rychle uvolní ucpaný nos a účinně odsaje hleny během pár vteřinek. Má měkkou pružnou hlavici, která je šetrná k jemnému nosíku novorozeňat. Perfektně vyčistí nos i malým dětem, které ještě nedovedou vyvinout dostatečnou sílu, aby se důkladně vysmrkaly. Odstraněním přebytečného hlenu můžete předejít vzniku dalších komplikací.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodné pro kojence a malé děti
  • účinná odsávací technologie
  • rychle odstraní hleny z nosní dutiny
  • hleny se usazují ve sběrné nádobě
  • měkká pružná hlavice

Aby se z malého problému nestal velký

Pravidelným odstraňováním infikovaných hlen z nosu dítěte, pomáháte předcházet případným dalším komplikacím jako je zánět dutin nebo středního ucha.Spolykané hleny mohou působit miminku bolesti bříška, zvracení, případně průjem.


Složení

Vyrobeno z bezpečného, tepelně odolného plastu, který se snadno čistí.

Použití

Odsávačka odstraňuje hlen permanentním podtlakem 0,02 barů, bez ohledu na nastavený stupeň intenzity sání vysavače. Zvonovou přípojku odsávačky umístěte do hadice vysavače a zapněte vysavač. Sací hlavici přístroje přiložte k nosní dírce dítěte a odsajte přebytečný hlen. Špičku nástavce směřujte spíše ke straně a dolů, protože hleny se shromažďují na dně dutiny. Po každém použití je třeba odsávačku dokonale vyčistit a sterilizovatve vroucí vodě nebo v dezinfekčním roztoku. Nenechte se odradit dětským pláčem - používání odsávačky nebolí. Vyzkoušejte sami na sobě, abyste se přesvědčili, co cítí Vaše dítě.

Upozornění

Nesterilizujte přístroj v mikrovlné troubě!

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.