Nosátko Odsávačka nosních hlenů sklo

Zdravotnické prostředky

Značka: NOSÁTKO
Skleněná odsávačka hlenů Nosátko s připojením na běžný vysavač rychle a účinně uvolní ucpaný nos dítěte. Vhodná pro miminka již od narození.
Skladem na e-shopu
263 ušetříte 66 Kč

Původní cena 329 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 329 Kč

O produktu

50040307

Obyčejná rýma dovede potrápit nejen děti, ale i jejich rodiče, když miminko pláče a není ve své kůži. Hleny nahromaděné v nose způsobují malým dětem dýchací obtíže a mohou je i omezovat při příjmu potravy. Nosátko je odsávačka hlenů s připojením na běžný vysavač, která rychle uvolní ucpaný nos a účinně odsaje hleny během pár vteřinek. Je vhodná pro kojence již od narození. Perfektně vyčistí nos i malým dětem, které ještě nedovedou vyvinout dostatečnou sílu, aby se důkladně vysmrkaly. Odstraněním přebytečného hlenu můžete předejít vzniku dalších komplikací.

Aby se z malého problému nestal velký

Pravidelným odstraňováním infikovaných hlenů z nosu dítěte pomáháte předcházet případným dalším komplikacím jako je zánět dutin nebo středního ucha. Spolykané hleny také mohou působit miminku bolesti bříška, zvracení, případně průjem. Zasáhněte včas a ulevte svému malému marodovi.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodné pro kojence a malé děti
  • účinná odsávací technologie
  • rychle odstraní hleny z nosní dutiny
  • koncovka do nosu je bezpečná a komfortní
  • hleny se usazují ve sběrné nádobě

Použití

Odsávačka odstraňuje hlen permanentním podtlakem 0,02 barů, bez ohledu na nastavený stupeň intenzity sání vysavače. Zvonovou přípojku odsávačky umístěte do hadice vysavače a zapněte vysavač. Sací hlavici přístroje přiložte k nosní dírce dítěte a odsajte přebytečný hlen. Špičku nástavce směřujte spíše ke straně a dolů, protože hleny se shromažďují na dně dutiny. Po každém použití je třeba odsávačku dokonale vyčistit a sterilizovatve vroucí vodě nebo v dezinfekčním roztoku. Nenechte se odradit dětským pláčem - používání odsávačky nebolí. Vyzkoušejte sami na sobě, abyste se přesvědčili, co cítí vaše dítě.

Upozornění

Nesterilizujte přístroj v mikrovlné troubě!

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.