NOVEXPERT Booster Serum sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml

Kosmetika

Značka: NOVEXPERT
NOVEXPERT Booster Serum sérum s kyselinou hyaluronovou je účinná vzpruha pro dehydrovanou pleť, která ztrácí elasticitu. Okamžitě hydratuje a zjemňuje pleť a vyplňuje vrásky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
1 190

Cena za 100 ml: 3 967 Kč

O produktu

50126761

Jestliže hledáte čistou přírodní péči, je tu kosmetika NOVEXPERT, která odpověď na potřeby Vaší pleti přináší v botanických extraktech zpracovaných moderními biotechnologiemi. NOVEXPERT Booster Serum sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml je účinná vzpruha pro dehydrovanou pleť, která ztrácí elasticitu. 100% přírodní receptura obsahuje 4 typy kyseliny hyaluronové ve vysoké koncentraci. Okamžitě hydratuje a zjemňuje pleť a vyplňuje vrásky. Díky rozdílné velikosti molekul působí v různých vrstvách epidermis a jejich účinek je komplexní. Celkové množství kyseliny hyaluronové obsažené v této lahvičce odpovídá množství 20 injekcí kyseliny hyaluronové obecně používaných v estetické medicíně. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti.

Výsledek:

  • 100 % přírodních ingrediencí
  • hydratuje a zjemňuje pleť
  • pleť je pružnější již po prvním použití
  • při pravidelném používání jsou vrásky vyplněné
  • hypoalergenní složení
  • vhodné i pro vegany
  • bez konzervantů

Složení

Gel z Aloe vera, rostlinný glycerin – zvlhčující složka (řepka), Lactobacillus ferment – peptidy (biotechnologie), kyselina hyaluronová (biotechnologie a pšenice).

Použití

Aplikujte 2-3 kapky denně na celou tvář a krk. Booster sérum lze použít samostatně nebo před běžnou péčí. Péči lze nanést ihned po aplikaci séra. Po 5 minutách můžete nanést make-up. Používejte ráno a/nebo večer. Toto sérum lze také aplikovat cíleně na vějířkovité vrásky na vnějších stranách očí, vrásky v okolí rtů nebo využít jeho okamžitý účinek pro zkrášlení pleti před večerní akcí.

O značce

Špičková péče o pleť francouzské značky Novexpert byla vyvinuta ve spolupráci s předními vědci a lékaři. Propojuje sílu přírody s moderními technologiemi a poznatky z dlouholetých výzkumů vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky. Jako přísady jsou používány pouze dobře známé přírodní látky, které se přirozeně nacházejí v lidském těle. Jejich účinky jsou již ověřené a podložené. Produkty Novexpert obsahují pouze 100% přírodní látky, které pokožka snadno přijímá. Jsou čisté, bezpečné a hypoalergenní. Neobsahují žádné konzervační látky ani látky živočišného původu. Mohou je používat i těhotné a kojící ženy. Kvalitu kosmetiky Novexpert potvrzuje certifikace ECOCERT.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.