NOVEXPERT Magnesium Mist hydratační mlha s magnéziem 150 ml

Kosmetika

Značka: NOVEXPERT
NOVEXPERT Magnesium Mist hydratační mlha s magnéziem 150 ml poskytuje pleti osvěžení, hydrataci a zklidnění kdykoliv během dne. Vhodné k fixaci make-upu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
169

Cena za 100 ml: 113 Kč

O produktu

50126767

Osvěžení, hydratace a zklidnění pleti kdykoliv během dne. NOVEXPERT Magnesium Mist hydratační mlha s magnéziem 150 ml je přípravek z řady MAGNESIUM pro hydrataci a zklidnění velmi citlivé pleti. 100% přírodní složení obsahuje sůl z Mrtvého moře s vysokou koncentrací hořčíku. Jemný sprej okamžitě hydratuje a zklidňuje pleť a chrání ji proti znečištění. Lze jej použít i pro fixaci make-upu nebo pro osvěžení kdykoliv během dne. Vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Výsledek:

  • 100 % přírodních ingrediencí
  • hydratuje, osvěžuje a zklidňuje pleť
  • již po prvním použití je pleť je 4x více hydratovaná
  • vhodné pro všechny typy pleti
  • hypoalergenní složení – vhodné i pro citlivou pleť
  • vhodné i pro vegany
  • bez konzervantů

Použití

Aplikujte ze vzdálenosti 30 cm na odlíčenou a vyčištěnou pleť. Nechte působit 15 sekund a poté osušte a pokračujte v běžné péči o pleť.

 

O značce

Špičková péče o pleť francouzské značky Novexpert byla vyvinuta ve spolupráci s předními vědci a lékaři. Propojuje sílu přírody s moderními technologiemi a poznatky z dlouholetých výzkumů vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky. Jako přísady jsou používány pouze dobře známé přírodní látky, které se přirozeně nacházejí v lidském těle. Jejich účinky jsou již ověřené a podložené. Produkty Novexpert obsahují pouze 100% přírodní látky, které pokožka snadno přijímá. Jsou čisté, bezpečné a hypoalergenní. Neobsahují žádné konzervační látky ani látky živočišného původu. Mohou je používat i těhotné a kojící ženy. Kvalitu kosmetiky Novexpert potvrzuje certifikace ECOCERT.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.