Novosil gel 50 ml

Kosmetika

Značka: NOVOSIL
5.0
Přípravek, který zmírňuje svědění, zklidňuje začervenalé místo po bodnutí hmyzem a udržuje jej mikrobiálně čisté.
Skladem na e-shopu
199

O produktu

50089215

Novosil gel SWISS

Užití

Novosil gel SWISS je unikátní přípravek, který díky extraktu z boswellie a rdesna (resveratrol) zmírňuje svědění a zklidňuje začervenalé místo po bodnutí hmyzem. Dále obsahuje šalvějovou a řebříčkovou silici, které udržují místo aplikace mikrobiálně čisté. Přípravek je také obohacen o extrakt ze světlíku, který omezuje negativní účinky látek vyloučených hmyzem. Menthol s bazalkovou silicí pak příjemně chladí a eliminuje svědění místa bodnutí hmyzem.

Dávkování

Dle potřeby nanášejte lokálně přiměřené množství gelu na postižené místo.

Příznaky

Novosil gel SWISS ulevuje od negativních reakcí po bodnutí, kousnutí, či poštípání hmyzem.

Složení přípravku

Aqua, Ethanol, Propylene Glycol, Dimethicone, Boswellia Serrata Extract, Polysorbate 20, Menthol, Euphrasia Officinalis Extract, Diethylene Glycol Monoethyl Ether, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Caprylate (and) Glyceryl Undecylenate, Sorbitan Oleate (and) Beeswax (and) Hydrogenated Castor Oil (and) Stearic Acid, Carbomer, Resveratrol, Ocimum Basilicum Herb Oil, Salvia Officinalis Extract, Achillea Millefolium Oil, Sodium Hydroxide.

Informace o firmě

www.simply-you.eu

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Odborná poznámka

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Neaplikujte do očí a na sliznici. Nevhodné pro děti do 1 roku.

Skladování

Skladujte při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým účinkem slunečních paprsků i před mrazem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.