Nuance Magical Anti-Ageing Complex denní krém pro normální a smíšenou pleť 50 ml

Kosmetika

Značka: NUANCE
5.0
Nuance Magical Anti-Ageing Complex denní krém pro normální a smíšenou pleť 50 ml poskytuje pleti výživu a regeneraci a pomáhá zmírnit projevy stárnutí pleti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
384 ušetříte 165 Kč

Původní cena 549 Kč sleva 30%

O produktu

50132758

Multifunkční krém Nuance Magical Anti-Ageing Complex poskytuje pleti výživu a regeneraci a pomáhá zmírnit projevy stárnutí pleti. Za jeho vysokým účinkem stojí komplex přírodních aktivních látek s nejvyšším stupněm koncentrace a čistoty například meruňkový olej a extrakty z pomerančů a granátových jablek. Bohatá, ale jemná textura krému vyplňuje pleť a zaručuje dostatečnou hydrataci a výživu. Nové složení krému je šetrnější k pokožce, dobře se vstřebává a nezanechává pleť mastnou.

Výsledek:

  • poskytuje pleti hydrataci a výživu, napomáhá obnově pleti
  • pomáhá zmírnit projevy stárnutí pleti
  • chrání pleť proti škodlivým vlivům okolního prostředí
  • nové složení – šetrnější k pokožce, vyšší účinnost
  • pro normální a smíšenou pleť

Složení

Nuance Magical Anti-Ageing Complex denní krém mimo jiné obsahuje: meruňkový olej, squalan, beta-glukan, extrakt z plodů aktinidie čínské, extrakt z pomerančů a granátových jablek, vitamin E.

Použití

Krém nanášejte ráno na suchou vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu a vetřete jej jemnými krouživými pohyby. Pokud používáte sérum, nechte jej nejprve důkladně vstřebat, teprve poté aplikujte denní krém.

Upozornění

Vyhněte se přímému kontaktu krému s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.